Розбиті за маскою: фотограф з України показала згубу від домашнього насильства

21 травня 2018
Редакція
Українка Дарина Барикіна, яка зараз проживає у Флориді, намагається візуально показати суть сучасного суспільства. Теми, які проявляються через картинки, є тими, які відображають часто приховані, але руйнівні наслідки сучасного життя. Метою Барикіної є створення суперечливих образів, які підштовхнуть до відвертих розмов.
Завдяки застосуванню яскравих кольорів, маніпуляцій з фотографіями та методів ретушування художник будує певний зв'язок між собою та глядачами. Ця серія світлин присвячена одній з найпоширеніших соціальних проблем - домашньому насильству.

Коли дівчина вперше переїхала до Сполучених Штатів, була шокована від масштабу цієї проблеми там. Барикіну також вразив рівень зусиль, спрямованих на підвищення обізнаності та допомога жертвам, щоб ті могли подолати наслідки таких ситуацій. На жаль, суб'єкти не говорять про ці проблеми, їх часто залякують.

www.trendhunter.com

У цій серії Дарина показала шкоду та спустошення після домашнього насильства. Жінки зображуються у вигляді тендітних порцелянових ляльок, які приховують синці за маскою, вдаючи, ніби все добре. Кожного ранку кожна така жінка "склеює" себе докупи. Кожного вечора розбитих частинок усе більше. Цей цикл повторюється знову і знову, стаючи все більш і більш руйнівним з кожним випадком насилля.  До створення серії фотографій дівчину підштовхнула звістка про те, що 212-фунтова (96 кг) футбольна зірка НФЛ, Рері Райс, побив свою дівчину, вага якої 115 фунтів (52 кг), а потім перетягнув її тіло в іншу кімнату. Він отримав лише незначне покарання за цей акт насильства.

www.trendhunter.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотокамера як зброя, або Інше обличчя війни
Якби не було війни, ті, хто загинув, могли б народити і виховати дітей, кохати, працювати, винайти, створити, нарешті, просто жити, бути щасливими й радувати своєю присутністю на землі рідних, близьких, друзів...
Читати більше
АПЕЛЬСИНОВИЙ МАРМЕЛАД ЗА РЕЦЕПТОМ ПАДДІНҐТОНА
​Трапляється так, що фільм дуже сильно припадає до душі. Після перегляду усю ніч сниться, як будуєш хижку на безлюдному острові, перебираєш таємничий мотлох на горищі або блукаєш Нарнією. Цього разу зі мною знову так сталось.
Читати більше