Роботи українського художника прикрасять стіни Європарламенту

14 вересня 2016
UAPOST.US
У Європейському Парламенті 26 вересня відкриється виставка одного із найяскравіших представників українського мистецтва — Івана Марчука. Картина "Нерозгадані тайни" стане титульною під час виставки у Брюсселі.
 
uapost.us
 
На виставці представлять 35 робіт, які охоплюють чотири з дванадцяти періодів творчості українського художника, серед них – "Голос моєї Душі", "Пейзаж", "Біла Планета1" та "Погляд у Безмежність".

Маючи глибоку філософську картину світу, художник створює образ, який відображає найглибший стан наших днів. Його роботи — це послання людям: про світ і щастя, добро і зло, життя і смерть, про вищі ідеали кохання.

Художник Іван Марчук є помітною фігурою серед корифеїв сучасної світової культури. Митець створив близько 5 000 картин і провів більше 100 персональних виставок. Він є засновником нових стилів у мистецтві. У 2007 році він був включений до британського рейтингу "Топ-100 геніїв сучасності" (72-а позиція). У 2006 році Міжнародна академія сучасного мистецтва в Римі прийняла Івана Марчука до "Золотої гільдії", і обрала його почесним членом наукової ради академії.

Європарламентарі до 30 вересня матимуть змогу насолодитися шедеврами українського генія пензля. Виставка організована під егідою українських дипломатичних місій в Брюсселі.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com