Радіостанції зобов’яжуть крутити 35% пісень українською

24 червня 2016
UAPOST.US
16 червня Верховна Рада утвердила законопроект, яким встановлюються квоти на частку української музики в ефірі радіостанцій: вона повинна складати не менше 35% на добу.

Відповідно до прийнятого закону телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення повинні забезпечувати не менше 60% добового обсягу ведення передач державною мовою.
 
Фото: bdzhola.com
 
Цим же законом визначили, що 60% пісень в ефірі повинні лунати офіційними мовами країн Європейського Союзу.

Законопроект підтримали 268 депутатів. Сам закон набуде чинності через чотири місяці після опублікування і буде вводитись у дію поступово. За невиконання нових правил пропонують ввести штраф у розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору ліцензії.

Разом з тим, закон передбачає, що при проведенні конкурсів на видачу ліцензій перевага буде надаватися тим компаніям, у яких частка контенту українською мовою вища.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Мар'яна Садовська: “Коли я довго не приїжджаю до України, мої пісні наче міліють, висихають”
Чи здогадуєтеся ви, скільки українців-митців вже мають свої армії прихильників і чисельні фан-клуби за кордоном? Навряд! І причина дуже проста — ви й про половину таких талантів не чули. В рідній Україні (на жаль) творчість цих люди залишаються доступною чомусь тільки для “обраних”. Такою стала і “українська Бйорк” (як про неї частенько говорять) - Мар'яна Садовська.
Читати більше