П'ятниця

24 квітня 2015
Аліна
Всі ми любимо цей день, а найбільше офісні працівники. Але для мене він завжди особливий – завжди хороший настрій, завжди натхнення, завжди нові ідеї і думки, завжди легше дихається. Можливо це обумовлено тим, що саме в п’ятницю я народилась і це створює якісь особливі сприятливі для мене кармічні умови)).

Цікаво в цей день спостерігати за оточуючими, люди на роботу йдуть із посмішкою, якщо трапляється щось неприємне - одразу можна себе заспокоїти - але ж  сьогодні п'ятниця! Ця думка як протидія негараздам. Кожен тиждень ми чекаємо її як діти Різдва! Що ж такого чарівного в цьому дні? Напевно відчуття наближення хоч і  короткої, але свободи (тобто вихідних). Від обов'язків, від графіку. Свобода вибору (коли встати з ліжка,куди піти...).

Але  п'ятниця таїть у собі і небезпеки. В очікуванні її ми пропускаємо цілих чотири дні, які  теж є нашим життям, які містять в собі і яскраве сонце, і концерти улюблених виконавців, і розмови з близькими.. Чи помічаємо ми це у гонитві за  п'ятницею? Не завжди. Більшість часу ми проводом на роботі, яка рідко є втіленням наших мрій. Та життя складається з вражень, які ми можемо отримувати сім днів на    тиждень, замість трьох.

Давайте жити весь тиждень, щоби протягом вічного очікування не пропустити важливі речі. Адже зрештою воно може принести і  розчарування. Давайте не позбавляти себе приємних  дрібниць, які відбуваються з нами не залежно від дня тижня. Давайте будемо щасливі щодня, адже причину для щастя можна знайти в будь-який день. Наше життя в наших руках, нам під силу зробити його яскравим і радіснимколи   тільки нам заманеться. Треба не чекати (вдалого дня, хорошої  погоди, весело   настрою) , а починати втілювати свої мрії в життя впросто зараз. Час не буде чекати ні п'ятниці, ні спрятливих для вас умов - він просто невпинно рухається вперед. Тож не позбавляйте себе жодної миті - живіть сьогодні, зараз, не залежно від дня тижня!
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Натуральна косметика: що це і як її визначити
У сучасному синтетичному світі питання натуральності косметичної продукції вважається гостро актуальним, але багато споживачів досі неправильно розуміють сам термін «натуральна». Далі у статті з'ясовуємо все детально.
Читати більше
Як правильно обрати кулькову ручку
Час до часу ми ділимося з вами публікаціями, які спрощують шопінг і допомагають обачніше робити покупки. Сьогодні спільно з простором оригінальних подарунків і канцелярії dreamarium.com.ua підготували для вас статтю про те, на що варто звертати увагу при виборі кулькових ручок.
Читати більше