П'ять еталонів жіночої краси різних часів

Жіноча краса  дуже абстрактне поняття, враховуючи різні пристрасті і канони, що існували в різні епохи в різних народів, тому те, що вважалося досконалістю для одних, могло сприйматися потворністю в інших.
Дізнайтеся, якими були красуні в ті чи інші часи у представниць різних національностей.

1. Стародавній Єгипет

Еталоном краси Стародавнього Єгипту вважалися стрункі жінки з витонченими рисами обличчя. У моді були пухкі губи й очі зеленого кольору мигдалеподібної форми. Щоб зіниці здавалися великими (що також вважалося атрибутом жіночої краси), єгиптянки закрапували в очі спеціальний сік, видобутий з рослин «сонний дурман». Також використовували зелену фарбу для обведення очей і фарбування нігтів.

2. Стародавній Китай

Головним еталоном жіночої краси в китайців були крихітні ступні. Заради цього з дитинства жінкам туго бинтували ноги, щоб припинити ріст останніх. У жінок із великим або середнім розміром ніг не було жодного шансу вийти заміж. До слова, довге густе волосся вважалося еталоном краси для чоловіків.

3. Давня Греція

У греків був розвинений культ тренованого тіла, тому до жінок були дуже суворі вимоги за чітко визначеними стандартами. Наочним прикладом давньогрецьких канонів краси можна вважати статую Афродіти. У моді були великі очі і прямий ніс (грецький профіль). Що ж стосується розмірів, то це була груди  86 см, стегна  93 см, талія  69 см при зрості 164 см.

4. Стародавній Рим

Стародавні римляни особливо шанували білявок і світлу шкіру. Для того, щоб відповідати цим канонам, жінки відчайдушно знебарвлювали волосся на сонці, попередньо змастивши козячим молоком і попелом букового дерева.

5. Європа

Епоха Відродження диктувала жінкам свої умови щодо зовнішності. Тоді шанувався блідий відтінок лиця, довга шия і високий лоб. Важко було відповідати фізичним критеріям, тому пані йшли на хитрощі: голили потилиці і волосся спереду, а також вискубували брови.

Сьогодні важко сказати однозначно, який типаж жіночої краси вважається найбільш культовим, але фахівці з історії моди вже прогнозують, що наше століття згодом прославиться часом ультракоротких зачісок та аномальної худорлявості, що межує з анорексією. А хто сказав, що бути красунею просто? Проте завжди пам'ятайте про межі, які не варто переступати!

Здійснено переклад.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Зоря Вечірня 8 грудня 2019
Боже, яке убозтво...
Ігри для дітей англійською: користь чи шкода
Безліч досліджень присвятили тому, як відеоігри впливають на розвиток дітей. Існує багато різновидів ігор. Деякі просто розважального характеру, інші ж є складним викликом, змушуючи мозок працювати.
Читати більше
Вага стоїть на місці: у чому причина і як виправити ситуацію
Схуднення — тривалий процес. Спочатку вага йде швидко, але рано чи пізно з'являється проблема: на вагах, попри дієту та інтервальні тренування, тримається одна і та ж цифра. Нижче пропонуємо вивчити, як подолати цю проблему.
Читати більше