П'ять еталонів жіночої краси різних часів

Жіноча краса  дуже абстрактне поняття, враховуючи різні пристрасті і канони, що існували в різні епохи в різних народів, тому те, що вважалося досконалістю для одних, могло сприйматися потворністю в інших.
Дізнайтеся, якими були красуні в ті чи інші часи у представниць різних національностей.

1. Стародавній Єгипет

Еталоном краси Стародавнього Єгипту вважалися стрункі жінки з витонченими рисами обличчя. У моді були пухкі губи й очі зеленого кольору мигдалеподібної форми. Щоб зіниці здавалися великими (що також вважалося атрибутом жіночої краси), єгиптянки закрапували в очі спеціальний сік, видобутий з рослин «сонний дурман». Також використовували зелену фарбу для обведення очей і фарбування нігтів.

2. Стародавній Китай

Головним еталоном жіночої краси в китайців були крихітні ступні. Заради цього з дитинства жінкам туго бинтували ноги, щоб припинити ріст останніх. У жінок із великим або середнім розміром ніг не було жодного шансу вийти заміж. До слова, довге густе волосся вважалося еталоном краси для чоловіків.

3. Давня Греція

У греків був розвинений культ тренованого тіла, тому до жінок були дуже суворі вимоги за чітко визначеними стандартами. Наочним прикладом давньогрецьких канонів краси можна вважати статую Афродіти. У моді були великі очі і прямий ніс (грецький профіль). Що ж стосується розмірів, то це була груди  86 см, стегна  93 см, талія  69 см при зрості 164 см.

4. Стародавній Рим

Стародавні римляни особливо шанували білявок і світлу шкіру. Для того, щоб відповідати цим канонам, жінки відчайдушно знебарвлювали волосся на сонці, попередньо змастивши козячим молоком і попелом букового дерева.

5. Європа

Епоха Відродження диктувала жінкам свої умови щодо зовнішності. Тоді шанувався блідий відтінок лиця, довга шия і високий лоб. Важко було відповідати фізичним критеріям, тому пані йшли на хитрощі: голили потилиці і волосся спереду, а також вискубували брови.

Сьогодні важко сказати однозначно, який типаж жіночої краси вважається найбільш культовим, але фахівці з історії моди вже прогнозують, що наше століття згодом прославиться часом ультракоротких зачісок та аномальної худорлявості, що межує з анорексією. А хто сказав, що бути красунею просто? Проте завжди пам'ятайте про межі, які не варто переступати!

Здійснено переклад.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Зоря Вечірня 8 грудня 2019
Боже, яке убозтво...
Як обрати кондитерські товари для випічки
Готувати різноманітні десерти, які потребують випікання, набагато простіше при наявності спеціального інвентарю. Щоб процес був доволі простий та приємний, рекомендуємо заздалегідь запастись основним кондитерським приладдям.
Читати більше
Новітні технології на службі краси та здоров’я
Сучасна косметологія пропонує вирішувати свої проблеми за допомогою лазерних технологій. Вони допомагають назавжди забути про необхідність регулярного проведення епіляції, небажані татуювання, пігментні плями, судинні сіточки та зірочки.
Читати більше
Види тростин для ходьби
Хронічні патології опорно-рухового апарату, реабілітація після травми або операції, вікова фізична ослабленість тіла - все це перелік показань до того, щоб купити тростину для ходьби, спеціальний реабілітаційний пристрій, який надає підтримку під час руху.
Читати більше