Психологічний практикум "Та, що біжить з вовками"

20 жовтня 2017
Редакція
"Йди до лісу, іди! Якщо не підеш до лісу, з тобою ніколи нічого не трапиться, і твоє життя так ніколи і не розпочнеться" - це одна із цитат із книжки письменниці, фольклористки, спеціалістки посттравматичної психології Клариси Пінколи Естес "Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях".
 
Як часто ми занурюємося у непролазні нетрі нашої власної душі? Чи чуємо, коли наша душа плаче чи про щось нас просить? Чи дослухаємося до тихого, ледве чутного шепотіння нашого внутрішнього голосу? Як часто узагалі буваємо на одинці з собою, посеред тиші й власних думок, бажань, мрій, страхів, сумнівів, болю?

Ще з прадавніх часів самотність використовували із ціллю передбачення, як спосіб дослухатися до свого внутрішнього "Я", аби спитати поради у своєї інтуїції або вищих сил, які неможливо почути серед шуму та метушні щоденного життя.

Разом із Романом Мельниченком, сімейним психологом, психотерапевтом ми запрошуємо вас розібратися з деякими важливими поняттями та краще пізнати свою жіночу сутність і природу.

  • Що таке Тінь?
  • Що таке Анімус та Аніма? Як з ними пов’язана сексуальність і жіночність?
  • Що таке жіноча Агресія? Що відбувається, якщо її стримувати або проявляти?
  • Як розшифровувати свої емоції правильно та чути підказки свого тіла?
  • Як досягати успіху в кар’єрі, не втрачаючи при цьому жіночності?
  • Що впливає на гармонійні стосунки в парі? Якими є ролі Чоловіка та Жінки?

Про усе це та багато іншого ми поговоримо під час психологічного практикуму на основі книжки "Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях".

Не важливо, прочитали ви цю книжку чи вперше щойно про неї дізналися. Психологічний практикум буде проводитися у формі дискусії та діалогу з учасниками на прикладах казок та міфів із книжки і прикладів із життя.
 
Організаційний внесок:
150 грн - за умов попередньої оплати та реєстрації,
200 грн – на місці, в день події.

Реєстрація за посиланням: goo.gl/forms

Місце проведення: Будинок Талантів, вул. Воздвиженська, 21-23, другий поверх

Дата і час: 26 жовтня о 19:00

Книжку Клариси Пінколи Естес, письменниці, філософа, психоаналітика школи Юнга та спеціаліста посттравматичної психології, під назвою "Та, що біжить з вовками. Жіночий архетип в міфах і оповідях" було перекладено більш ніж 25 мовами. Книжка є абсолютним світовим бестселером і рекомендована до прочитання жінкам, котрі шум навколишнього світу відчувають значно краще, ніж шепотіння власного серця, котрі хочуть знайти час для себе, перебрати у собі весь пил і полову й залишити лиш справжнє, найголовніше, те, що дихає, живе і пульсує.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com