Призначення або Чому так важливо, що зробили інші?

15 жовтня 2013
Юлія Василів


Слідувати своєму сенсу, формі та призначенню. В наш час, коли кордони стираються, а люди мають доступ до необмеженої інформації, стає все складніше просто почути себе. Ми вдаємося у штучні та не наші форми, перебираємо на себе сенси та визначення інших людей. Оточення впливає – і воно має впливати. Питання лише, як саме впливає і як ми даний вплив сприймаємо. Найчастіше пасивно, приймаючи шаблон та запропоноване рішення. Суб’єктивна позиція призводить до необхідності постійно слідувати за іншими, відповідати очікуванням та стандартам – те, що роблять інші, стає важливим.

Людина скочується у вир порівнянь себе з оточенням, відчуваючи то свою меншовартість, то домінування. Але в будь-якому випадку причина – недооцінка та неприйняття себе. Це все частіше змушує керуватися думкою більшості, щоб хоч якось відповідати часу. Замкнене коло продовжується, і лише одиниці з нього вириваються… 

Можна бути неформатом, зіркою, відомою особистістю – ким завгодно і для чого завгодно. А можна малими кроками рухатися до своєї мети, яку прийняв, відчув і від якої відступитися неможливо. Можна працювати над собою кожного дня, порівнюючи себе сьогоднішнього із собою вчорашнім, а можна постійно аналізувати свою сумнівну першість у сумнівних перегонах зі світом.

Можна бути одним із багатьох послідовників чогось, порівнювати безперервно себе із іншими, що зрештою означає йти не своїм шляхом. А можна бути «говардами рорками», які слідують своїм сенсам, суті та призначенню.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Страсний або Чистий четвер: прикмети і традиції, ворожіння, та що не можна в цей день
Чистий четвер — припадає на четвертий день останнього тижня перед Великоднем, ще його називають Страсний четвер. У чистий четвер християни, згідно віруванням, очищаються від гріхів.
Читати більше
УКРАЇНСЬКЕ КРЕОЛЬСТВО – ТА САМА «НОВАЯ ИСТОРИЧЕСКАЯ ОБЩНОСТЬ»…
Однак повнота розчинення України в імперському тілі залишалася певною мірою ілюзорною й продуктом масового російщення її населення ставала не «типова російська», а НОВА НЕРОСІЙСЬКА самосвідомість, хоча остання довший час залишалася малопомітною, маловідчутною й майже ніяк не осмисленою.
Читати більше