Призначення або Чому так важливо, що зробили інші?

15 жовтня 2013
Юлія Василів


Слідувати своєму сенсу, формі та призначенню. В наш час, коли кордони стираються, а люди мають доступ до необмеженої інформації, стає все складніше просто почути себе. Ми вдаємося у штучні та не наші форми, перебираємо на себе сенси та визначення інших людей. Оточення впливає – і воно має впливати. Питання лише, як саме впливає і як ми даний вплив сприймаємо. Найчастіше пасивно, приймаючи шаблон та запропоноване рішення. Суб’єктивна позиція призводить до необхідності постійно слідувати за іншими, відповідати очікуванням та стандартам – те, що роблять інші, стає важливим.

Людина скочується у вир порівнянь себе з оточенням, відчуваючи то свою меншовартість, то домінування. Але в будь-якому випадку причина – недооцінка та неприйняття себе. Це все частіше змушує керуватися думкою більшості, щоб хоч якось відповідати часу. Замкнене коло продовжується, і лише одиниці з нього вириваються… 

Можна бути неформатом, зіркою, відомою особистістю – ким завгодно і для чого завгодно. А можна малими кроками рухатися до своєї мети, яку прийняв, відчув і від якої відступитися неможливо. Можна працювати над собою кожного дня, порівнюючи себе сьогоднішнього із собою вчорашнім, а можна постійно аналізувати свою сумнівну першість у сумнівних перегонах зі світом.

Можна бути одним із багатьох послідовників чогось, порівнювати безперервно себе із іншими, що зрештою означає йти не своїм шляхом. А можна бути «говардами рорками», які слідують своїм сенсам, суті та призначенню.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше