Прийняття в Українському Інституті Сучасного Мистецтва

13 грудня 2013
Galyna Ugryna

6-7 грудня 2013 року, у час передріздвяних клопотань, управа Українського Інституту Сучасного Мистецтва у Чикаго відчинила двері для своїх друзів на свято нових планів. Гостей у двох залах було чималенько. Статус рауту передбачав доповідь Юрія Самбірського, архітектора, товариське спілкування, фуршет (українські майстри з кафе «Shokolad»). 

Пані Мотря Мельник, член управи Інституту, як завжди, мило й елегантно вела програму. 

Тож ведуча представила пана Юрія Самбірського з його планами розбудови Інституту як споруди з відповідно більшими можливостями для втілення нових художніх ідей, адже вже давно ширяться чутки про відкритий Сад Скульптур в Інституті, розширення галереї, архівних приміщень та навчальних майстерень. Кольорові ескізи, чудова доповідь пана архітектора справила глибоке враження не тільки на відвідувачів, а й на спонсорів проекту. Вони принесли щедрі дари: $ 25 000 від the Heritage Foundation at First Security National Bank, $ 5000 від the Selfreliance Foundation at the Selfreliance Ukrainian American Credit Union були вручені паном Павлом Надзікевичем та паном Олегом Караваном відповідно. 

Були й інші спонсори цього вечора, які задбали про фуршет та напої. 

Цікаві виграші мали учасники лотереї. Тут і картини, вази, шампанське. За довгі роки участі у виставках творів мистецтва ці красиві дами та елегантні джентльмени надбали великі домашні збірні, проте й далі підтримують талановитих, особливо з України. Дякував за запрошення від УІСМ і Юрій Мусатов, який привіз свої твори у Чикаго. Всі охоче фотографувалися; під музику Андрія Чуйка розмови були дуже жвавими, вино – особливо смачним, а тістечка Галини Федус – казковими!

Інститут запрошує вас, українці «четвертої хвилі»! Не минайте місць, де душа так щемко реагує на музику, слово, барви... Багатійте Божими дарами, що так щедро розсипані поміж нашим народом!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Три питання до письменника: під пильною увагою автори "Фонтану казок"
У дорослому житті ми так зрідка дозволяємо бути собі слабкими. А що вже говорити про те, щоб іноді відчувати себе дітьми... Ua Modna розпитала авторів, що пишуть для дітей, про їхні принципи, мету творів, а також як правильно батькам вибрати книжку для свого чада.
Читати більше
Успішними не народжуються — ними стають: настанови
Величезний успіх врешті-решт починається з ідеї, але те, що робить ідеї реальністю, — шалене людське бажання. Як правильно розставити пріоритети? Де знайти мотивацію? Секрети успішної людини — у статті.
Читати більше
Бізнес-поради для початківців
Напевно, достатня кількість людей бажає працювати на себе. Натомість вислуховування доган від шефа, підйом зранку, відсутність часу — зазвичай такою є реальність. То, може, варто вже нарешті почати власну справу? Поради для цього — уже у статті.
Читати більше