Прийняття в Українському Інституті Сучасного Мистецтва

13 грудня 2013
Galyna Ugryna

6-7 грудня 2013 року, у час передріздвяних клопотань, управа Українського Інституту Сучасного Мистецтва у Чикаго відчинила двері для своїх друзів на свято нових планів. Гостей у двох залах було чималенько. Статус рауту передбачав доповідь Юрія Самбірського, архітектора, товариське спілкування, фуршет (українські майстри з кафе «Shokolad»). 

Пані Мотря Мельник, член управи Інституту, як завжди, мило й елегантно вела програму. 

Тож ведуча представила пана Юрія Самбірського з його планами розбудови Інституту як споруди з відповідно більшими можливостями для втілення нових художніх ідей, адже вже давно ширяться чутки про відкритий Сад Скульптур в Інституті, розширення галереї, архівних приміщень та навчальних майстерень. Кольорові ескізи, чудова доповідь пана архітектора справила глибоке враження не тільки на відвідувачів, а й на спонсорів проекту. Вони принесли щедрі дари: $ 25 000 від the Heritage Foundation at First Security National Bank, $ 5000 від the Selfreliance Foundation at the Selfreliance Ukrainian American Credit Union були вручені паном Павлом Надзікевичем та паном Олегом Караваном відповідно. 

Були й інші спонсори цього вечора, які задбали про фуршет та напої. 

Цікаві виграші мали учасники лотереї. Тут і картини, вази, шампанське. За довгі роки участі у виставках творів мистецтва ці красиві дами та елегантні джентльмени надбали великі домашні збірні, проте й далі підтримують талановитих, особливо з України. Дякував за запрошення від УІСМ і Юрій Мусатов, який привіз свої твори у Чикаго. Всі охоче фотографувалися; під музику Андрія Чуйка розмови були дуже жвавими, вино – особливо смачним, а тістечка Галини Федус – казковими!

Інститут запрошує вас, українці «четвертої хвилі»! Не минайте місць, де душа так щемко реагує на музику, слово, барви... Багатійте Божими дарами, що так щедро розсипані поміж нашим народом!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше