Присвята Скрябіну - кліп на пісню "Сам собі країна" від гурту Troye Zillia

19 серпня 2016
Редакція
17 серпня, в день народження Андрія Кузьменка, який трагічно загинув минулого року, львівський фольк гурт Troye Zillia презентував відео-присвяту – кліп на пісню "Сам собі країна".  Пісня була випущена у 2002 році, коли гурт "Скрябін" презентував альбом "Озимі люди", вона була актуальною тоді і такою ж залишається зараз.

 
Завантажити аудіо ви можете тут 

Персонажами у кліпі стали не лише музиканти і перехожі на вулицях Львова, але й стіни будинків, на яких живуть вірші та мурали (настінні малюнки). Як розповідають учасники гурту: "колись ми бачили такі ідеї в Польщі, а тепер це тут, поруч, у Львові. Виявилось, що є ціла об`єднана група людей під назвою Project #1, які займаються організацією розписування віршів на стінах, а крім них ще багато художників, які розмалювали десятки стін. Коли ми побачили, що на одному з будинків є слова Скрябіна – тоді ми зрозуміли, яким має бути цей кліп."
 
Музиканти Troye Zillia багато дискутували між собою і з друзями над змістом цієї пісні. У теперішній час ключ до неї можна шукати у самій назві – коли кожен з нас буде будувати країну починаючи з себе, буде розуміти, що його життя залежить від нього самого – тоді наша спільна країна буде рухатись вперед. Кожен має розібратись насамперед у собі та бути відповідальним за своє життя – такою була життєва філософія Кузьми.
 
"Зараз людям потрібно мати щирі, соціальні і не романтичні пісні, які стають своєрідними гімнами для українців, щоби краще розуміти час в якому вони живуть. Саме такими є пісні Скрябіна, і тому ми переспівали "Сам собі країна" – щоби ще раз звернути на неї увагу" - розповідає солістка гурту Настя Войтюк.
 

"Після смерті Андрія ми вирішили виконувати на концертах поруч з народними творами кілька його пісень, і люди завжди підспівують – для нас це момент єднання і розуміння з публікою завдяки творчості Кузьми. Раніше таку роль мали твори, скажімо, Івасюка – у них люди відчували щирість і красу, яка є між нами і довкола нас, але зараз такий час, що потрібна конкретика – якщо з України справді постійно втікають люди, то про це треба прямо говорити" - розповідають учасники гурту.
 
Ця пісня підбадьорила до розвитку музикантів  – змінилось звучання колективу завдяки оновленню в перкусійній секції (у записі звучить професійний кахон), а барабанщик Стас Кириллов вперше в історії гурту виконав сольну вокальну партію. "Під час запису пісні ми несподівано вирішили, що кращим рішенням для речитативу буде чоловічий голос і таким чином Стас вперше в житті "заспівав" завдяки Скрябіну".
 
Нагадаємо, що раніше гурт Troye Zillia вже презентував 2 успішні фольк кавери на пісні гурту "Скрябін":

Дельфіни: Танець ПінгвінаФотографії - Мар'ян-Святослав Качмар
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як запобігти крадіжкам у магазині
Світ роздрібної торгівлі швидко розвивається, і коли ви керуєте величезною кількістю запасів, безпека стає важливою увагою. Крадіжка, вандалізм та шахрайство — це лише деякі проблеми, з якими стикаються роздрібні магазини щодня.
Читати більше