Пристрасть чи біль? — 5 книг про тіло

Павло Денищук. Жіночі груди: пристрасть та біль. – К.: Саміт-Книга, 2019

У «жанровому» сенсі ця книжка — не лише праця визнаного у всьому світі пластичного хірурга, який присвятив свою книжку жінкам, але й докладна історія питання. Медицина та езотерика, мода і культура, психологія та родинне життя — саме у цьому контексті розглянута тема жіночих грудей, які за всі часи збуджували пристрасть, натомість для жінок були найвразливішим органом, і то не лише в сексуальному сенсі. Отже, як зберегти молодість, красу, пружність та здоров’я грудей, як доглядати за грудьми в домашніх умовах, чи існують вітаміни для краси та молодості грудей — ці та інші поради (а також відповіді на питання, як характер жінки пов'язаний з формою грудей, або як лише дотиками до сосків чоловік може довести жінку до найвищої точки насолоди) можна знайти у цій першій в Україні енциклопедії про жіночі груди.Методичні, практичні та теоретичні розділи на зразок «Жіночих грудей у традиційних уявленнях українців» Ірини Ігнатенко у цій незвичайній книжці «проілюстровані» оповіданнями українських авторів, серед яких Олександр Козинець («Галерея одкровень»), Ілона Скала («Сиськи»), Євгенка Чугуй («Тонка межа»), Анастасія Нікуліна («Справжня»), Олена Скачко («Пятый размер»), Олена та Юлія Чернінькі («Розмір має значення»), Оксана Щирба («Її небо, що стало нашим»), Олена Карпенко («Кров з молоком»), Ірина Говоруха («Укусы пчел»), Ірина Клекіт («Недожінка»).

Сандра Барк, Камерон Діаз. Книга про тіло. Закони голодування, навчання витривалості й інші способи полюбити нове тіло.  К.: Book Chef , 2019

У цій незвичайній книжці відома авторка ділиться своїм особистим досвідом — розповідає, як стала прислухатися до свого тіла і навчилася розуміти, любити його і допомагати йому. Вона переконана: сильне, витривале і красиве тіло дозволить підкорити будь-які вершини — в кар'єрі, в коханні, в творчості. Воно допоможе зробити життя довгим, здоровим і щасливим. Також у відвертій та цікавій розмові про тіло акторки і фотомоделі Камерон Діаз та дієтолога Сандри Барк можна знайти багато корисної інформації про правильне харчування, догляд за собою, фізичні навантаження — все, що зробить жінку красивою, енергійною та щасливою. У книзі наведено рецепти корисних страв з органічних продуктів, інформацію про продукти та вітаміни, що в них містяться, комплекси повсякденних фітнес-вправ, поради із саморозвитку тощо. Цікаво буде дізнатися про те, якими рецептами краси і молодості користується й сама Камерон Діаз.

Айна Бестард. Що ховається у тілі? – Л.: Видавництво Старого Лева, 2018

Ця книжка цілком доступною мовою розповідає про те, що ж ховається у людському тілі? Авторка немов пропонує цікаву та пізнавальну гру, під час якої може виявитися, що під час розгляду крізь кольорові скельця можна виявити безліч деталей, яких не побачити неозброєним оком. Гляньте крізь зелене скельце, як закликають у книжці, і, здавалось би, тіло — це лише те, що є ззовні; натомість коли глянути крізь синє — з’являться тисячі деталей, які на перший погляд неможливо побачити. І нарешті, коли глянути крізь червоне скельце — можна відкрити багато прихованих таємниць цього неймовірного механізму, в якому всі ми живемо. Загалом цікава та пізнавальна книжка без зайвих «оптичних» подробиць та «візуальних» уточнень, завдяки якій вибудовується чітке уявлення про функціонування нашої тілесної «оболонки», та цілого всесвіту, який знаходиться всередині.

Мінна Лейсі. Велика книга про тіло. – К.: Артбукс, 2019

Завдяки цій книзі з величезними розкладними сторінками і яскравими ілюстраціями, діти зможуть дізнатися про чудові способи роботи людського тіла. Наприклад, вони можуть досліджувати структуру гігантського скелета, дізнатися, як працює наш слух, що робить мозок, як серце качає кров, з’ясувати, що знаходиться в голові, і подивитися, що відбувається з їжею в шлунку. Інформація про людське тіло дуже важлива для кожної людини, і чим раніше дитина дізнається, як все у ній влаштовано і взаємопов’язано, тим краще вона зможе розуміти себе і піклуватися про своє здоров'я. Але для дітей будова тіла занадто складна для розуміння, саме тому авторка створила книгу, в якій просто, зрозуміло і завдяки детальним і яскравим ілюстраціям ще й наглядно, розповідається дітям про тіло.

Ліз Бурбо. Слухай своє тіло  найкращого друга у всьому світі. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019

Для того щоб навчитися тлумачити знаки, уникати захворювань та негативних думок, авторка цієї книжки пропонує низку простих вправ і медитацій. Зміцнивши здоров’я ментального, емоційного та фізичного тіла, ви зможете перепрограмувати свідомість і нарешті стати тим, ким завжди мріяли бути. Адже наше тіло знає більше, ніж ми. Воно може стати мудрим порадником та розібратися із труднощами, якщо навчитися правильно тлумачити його мову. Давно мрієте змінити своє життя, але щось уперто стає на заваді? Річ у тім, що ви просто не слухаєте своє тіло та нехтуєте його потребами, як вважає авторка — засновниця одного з найбільших центрів особистісного розвитку в Квебеці. Заняття за її концепцією проводяться у понад 20 країнах. Тренінги та семінари за її програмою допомогли майже 40 тисячам людей віднайти мотивацію, розкрити власний потенціал, пізнати себе, досягти гармонії у взаєминах з іншими людьми й самими собою.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
По-людськи про людське, або Що таке словомедитація?
Виховання словом ми вже проходили – не завжди працює, натомість лікування завжди доречне. Наразі це здобування мудрості з життєвого досвіду, який відливається у лаконічну форму афоризмів, що їх визбирує для нас справжній майстер своєї справи.
Читати більше