Шедевральні фото зняті "на iPhone"

13 вересня 2014
Редакція
І як вам таке!? Сьогодні, щоб зробити суперкреативне фото, не потрібно супердорогих апаратів. Можна взяти свій iPhone, хорошу програму та фантазію і у вас вийдуть неймовірні фото, як от у талановитого фотографа Кори Едвардс.
 
Усі ці фото Кора зробила за допомогою лише iPhone та програми ArtStudio App. Щоб завершити одну композицію, потрібно приблизно 2-3 дні. Кора почала знімати на свій телефон 2 роки тому і багато працювала з людьми, яких знайшла через Instagram. За її словами, вона любить переносити людей у інший світ, при цьому висловлювати свої емоції через фотоефекти. Кора просто "відкидає волосся", і робить те, що їй подобається. Єдине, що приносить незручності, - це редагування фото на 4-ри дюймовому екрані :)

Більшість робіт Кора створює пізно вночі, з кавою та труднощами редагування, проте вона прийняла цей виклик і любить той результат, задля якого старається.

Чотири сезони

Крихітна танцівниця

Вона плаває серед риб

Неминучість

Матір оленів

Надія завжди є

Океан у лісі

Поліна Муха

Коли довкола біло

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Ефективне вивчення чеської мови онлайн: поради та рекомендації
Швидке освоєння чеської – це чудова можливість для абітурієнтів здобути вищу або середню освіту в Чехії. Курси обирають люди, які планують змінити роботу або виїхати на постійне місце проживання до Чеської Республіки.
Читати більше