Шедевральні фото зняті "на iPhone"

13 вересня 2014
Редакція
І як вам таке!? Сьогодні, щоб зробити суперкреативне фото, не потрібно супердорогих апаратів. Можна взяти свій iPhone, хорошу програму та фантазію і у вас вийдуть неймовірні фото, як от у талановитого фотографа Кори Едвардс.
 
Усі ці фото Кора зробила за допомогою лише iPhone та програми ArtStudio App. Щоб завершити одну композицію, потрібно приблизно 2-3 дні. Кора почала знімати на свій телефон 2 роки тому і багато працювала з людьми, яких знайшла через Instagram. За її словами, вона любить переносити людей у інший світ, при цьому висловлювати свої емоції через фотоефекти. Кора просто "відкидає волосся", і робить те, що їй подобається. Єдине, що приносить незручності, - це редагування фото на 4-ри дюймовому екрані :)

Більшість робіт Кора створює пізно вночі, з кавою та труднощами редагування, проте вона прийняла цей виклик і любить той результат, задля якого старається.

Чотири сезони

Крихітна танцівниця

Вона плаває серед риб

Неминучість

Матір оленів

Надія завжди є

Океан у лісі

Поліна Муха

Коли довкола біло

 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше