Прогулянка Кембриджем, Кембриджшир

30 серпня 2017
Kajool-Khan
Кембридж - місто, яке асоціюється з навчанням, зі студентами та, звісно, з Кембриджським університетом. Хоча, насправді, важко ось так на перший погляд визначити, що переважає у місті: навчальні заклади чи релігійні. Тому сюди щороку і приїздять мільйони туристів, щоб зануритися у студентську атмосферу, поблукати цим неймовірним містечком і роздивитися усі пам'ятки архітектури, що збереглися до наших днів.
 
Отож, Кембридж розташований на сході країни, в південній частині графства Кембриджшир і являє собою один з найстаріших просвітницьких центрів усієї Європи. Це місце популярне як своїми освітніми закладами, так і їхніми випускниками. Серед випускників Кембриджського університету понад 89 лауреатів Нобелівської премії та велике число видатних особистостей. Буквально все місто пов'язане з освітою та роботою університетів, воно володіє багатою історією, яка відображена в його пам'ятках архітектури та визначних місцях.

Кембридж було засновано 1209 року студентами, що втекли від переслідувань в Оксфорді. Вони заснували тут Кембриджський університет разом з бібліотекою. Містечко розвивалося, розвивалася інфраструктура. Що цікаво, так це те, що залізницю, яку було збудовано у 1845 році, було побудовано за однієї умови університуету: станція повинна бути достатньо далекою від центра міста, аби швидкий доступ до Лондона не відволікав студентів від занять.
 
Тим не менше, на сьогоднішній день дістатися від станції до центру міста зовсім не проблема, ба більше, можна насолодитися прекрасними будівлями і пам'ятками, поки здійснюєш прогулянку до центру. До речі, назва міста походить від двох слів: "Кем" - річка, що там протікає, та англійського слова "міст". Так ось, завдяки своїй невеликій річці (яка нагадує канал) Кембридж часто називають "маленькою Венецією". Біля берегів пришвартовано багато гондол і часто можна побачити туристів, які плавають і при цьому насолоджуються краєвидами міста. А ще тут люди дуже люблять їсти на вулиці: беруть з собою приготовану їжу або те ж пиво, сідають на траву, їдять, читають книги і балакають, нікуди не поспішаючи.


 

Якщо вам доведеться побувати у цьому місті, то спробуйте вибрати час, який не буде пересікатися з сезоном іспитів. Я до чого - зазвичай можна відвідати кампуси і бібліотеки, але коли починаються іспити, то більшість з них зачиняють для того, щоб студенти могли спокійно готуватися. Тому, якщо хочете побачити все-все, обирайте правильний час :)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше