Проблема збереження індивідуальності сьогодні

23 серпня 2016
Аліна
Одного разу я стала свідком звичної, але досить цікавої ситуації:

на дитячому дні народженні всі дорослі почали задавати одне й те ж запитання маленькій іменинниці: "На кого ти хочеш бути схожою?"

Розгубившись, крихітка відповіла: "На тітку. Мені подобається її зачіска". Звичайно, у дорослих така відповідь не викликала нічого, окрім сміху, напевно, ніхто з них навіть і не усвідомив, що дівчинка зрозуміла суть запитання буквально, тому й  не змогла відповісти правильно, адже не керувалася своїми вподобаннями й захопленнями.

Саме усвідомлення того, що ми маємо рівнятись на когось - уже з дитинства руйнує нашу індивідуальність.  Тому в майбутньому ми стикаємось з проблемою нерозуміння свого власного "Я", що призводить до глибоких депресій. Звісно, пошуки самого себе - це добре, але при цьому варто керуватись своїми сильними сторонами, захопленнями, а не повністю вподоблятись тій чи іншій людині. Проблема сучасної молоді – створення ідолів та кумирів. Більшість дітей рівняється на тих, кого радять їм батьки, кого показують по телевізору чи в інтернеті; інші керуються "стадним інстинктом", обираючи за приклад людей, яких сміливо можна назвати яскравими палітурками. Але ж суть книги не в обкладинці, а в її наповненні.

Сила людини в думках, висловленнях, умінні бачити світ інакше, по-своєму, а не в одязі та модних аксесуарах. У гонитві за наслідуванням важливо не загубити себе справжнього, адже кожен з нас індивідуальний та неповторний.

Тож варто зрозуміти лише одне: ви вже унікальні, якщо в змозі висловити свою думку, яка буде відрізнятись від загальноприйнятої, не боячись її осуду чи несприйняття. Уява кожного - це пензлик, здатний розфарбувати цей буденний світ у свої неповторні та різні кольори.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше