Про некомпетентність губернатора-кухарки п.Туки

2 жовтня 2015
UAPOST.US
Нещодавно на сайті "Цензор.Нет" була опублікована відповідь п. Туки на мої запитання щодо діяльності його на посаді голови ВЦА, які були озвучені мною в ефірі телеканалу "Еспресо ТV".
 

Стаття п.Туки носить назву "Некомпетентність "експертів" зашкалює! Годі вже брехати!"


Почнемо читати разом.

"Минулої суботи мені зателефонували батьки:

- На "Еспрессо ТВ" якийсь Снєгірьов вимагав від тебе пояснень про витрачені 500 мільйонів!!!"

По перше, п.Тука, я з розумінням ставлюся до рівня Вашої освіти, незважаючи на всі Ваші заяви про наявність у Вас відповідного диплому, до цієї теми ми повернемося пізніше, але хотів би Вам зауважити, що моє прізвище - Снєгирьов. Це деталь, можливо дрібничка, але вона дуже показова. Людина, яка намагається вступити зі мною в полеміку, не знайшла можливості подивитися правопис мого прізвища.

Але, повернемося власне до 500 мільйонів, за які я вимагав пояснення від Туки. Я зараз поясню читачам і батькам п.Туки звідки взялася ця цифра, про яку не чув "губернатор".

Директор "Укренерго" Юрій Касич в ефірі телеканалу "112" повідомив, що "Укренерго" СПІЛЬНО (!) з Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією (ВГА) досить активно працює зараз над питанням будівництва нового джерела живлення для півночі Луганської області.

"У планах було закладено будівництво ще одного джерела живлення. На сьогоднішній момент це будівництво підстанції "Сіверська" на 550 кВ і будівництво ще однієї лінії приблизно 220 кВ, а це близько 20-30 км. Ці пропозиції були підтримані Луганською обласною ВЦА, а також скеровані до Міністерства енергетики. Вартість цього проекту – 500 млн грн, строк реалізації, якщо не буде організаційних та земельних затримок, – 9-12 місяців", – поділився Касич.

http://ua.112.ua/ekonomika/ukrenerho-poperedno-otsiniuie-zbytky-v-zoni-ato-v-05-mlrd-hrn-257409.html

п.Касич вважає, що пропозиції, вартістю у 500 млн гривень, були підтримані Луганською обласною ВЦА і відповідно самим п.Тукою, як головою ВЦА. Більше того, директор "Укренерго" вважає, що термін реалізації програми -9-12 місяців.

Тепер надамо слово "компетентному губернатору".

"Вартість будівництва коштуватиме біля 10-12 мільйонів доларів на протязі 2-3 років! Звісно, це чималі кошти, але ж ніяк не 500 мільйонів гривень. До того ж, "борцями з корупцією" (як саркастично іменує мене пан "експерт") ведуться переговори з власниками великих промислових підприємств щодо співфінансування будівництва, бо вони не менше мешканців зацікавлені в цьому. Попередня згода досягнута".

Попередня згода досягнута.

п.Тука, з яким власне і були узгоджені пропозиції щодо будівництва підстанції, вважає, на відміну від голови "Укренерго" п.Касича, що вартість будівництва коштуватиме 10-12 млн.доларів.

Мені цікаво - губернатором якого штату України є п.Тука, якщо рахує вартість будівництва в доларах? Добре, подивимося курс валют НБУ станом на 28 вересня 2015 року. Офіційний курс гривні щодо іноземних валют, зокрема долара США: долар США - 2158.8351.

Рахуємо разом з п.Тукою і головою "Укренерго". Дійсно - 260 млн.гривень.

п.Касич, я абсолютно згоден з п.Тукою у плані того,що це "але ж ніяк не 500 мільйонів гривень". Більше того, термін будівництва - 2-3 роки, а не 9-12 місяців.

Цікава ситуація. Директор "Укренерго", державного підприємства, яке було створене наказом Міненерго України від 15 квітня 1998 р. N54, шляхом об'єднання Національного диспетчерського центру України і Державної електричної компанії "Укрелектропередача", в ефірі одного з провідних телеканалів країни повідомляє про те, що його пропозиції щодо проекту,"вартість якого – 500 млн грн, строк реалізації, якщо не буде організаційних та земельних затримок, – 9-12 місяців", були "підтримані Луганською обласною ВЦА, а також скеровані до Міністерства енергетики".

Тоді ж чому п.Тука вважає, що вартість проекту значно нижча, а термін виконання проекту- значно довший? Може голова "Укренерго" помилився і домовлявся не з п.Тукою? Дивимося на дату повідомлення на сайті телеканалу - 08:34, 10 вересня 2015.

п.Тука, я сподіваюся, що Ви пам'ятаєте, коли і хто саме Вас призначав на посаду голови Луганської ВЦА? Якщо Ви і тут помиляєтеся, то мені якось незручно за цей експеримент п.Президента.

п.Тука, як Ви там написали - "Базікало! Пусте базікало!?" Ви зараз звинуватили не мене, Ви звинуватили директора "Укренерго", в тому, що він в ефірі національного телеканалу повідомив недостовірну інформацію, яку Ви, "компетентний губернатор", виправили і внесли пояснення у цю заплутану ситуацію.

п.Тука, я сподіваюсь, що через тиждень після цієї публікації Ви не будете стверджувати, що фраза "вартість будівництва коштуватиме біля 10-12 мільйонів доларів на протязі 2-3 років!" була вилучена елекронними медіа з контексту Вашого "великого" інтерв'ю" сайту "Цензор.Нет" "з метою зробити чергову "сенсацію"?

Тепер я хотів би звернутися до п.Касича з питанням - чи будете Ви подавати в суд на п.Туку щодо захисту честі, гідності та ділової репутації, після його звинувачень на Вашу адресу?

п.Тука, персонально мені Ваші вибачення не потрібні. Я не поважаю пустих базікало, хто б він не був - волонтером чи головою ВЦА.

Автор: Дмитро Снєгирьов
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com