Про можливості та складнощі отримання "Грін Кард"

25 вересня 2015
UAPOST.US

Як розпізнати шахрайство з лотереєю "Грін Кард"?

Кожного року Державний департамент США проводить розіграш лотереї "Грін Кард". Ця програма дозволяє громадянам певних країн стати "легальними постійними мешканцями" США. Саме це багато людей називає "отриманням Грін Карти".

Ви можете взяти участь у лотереї, якщо Ви походите з країни, яка  допущена до участі у лотереї "Грін Кард", та якщо Ваша освіта або професійний досвід відповідають вимогам програми. У разі обрання Вашої заявки (визначення її виграшною), Ви одержите можливість звернутися щодо отримання статусу легального постійного мешканця США.

Зауважте, що безчесні люди можуть спробувати ошукати Вас. Ознайомтеся з важливими фактами про лотерею "Грін Кард", і це може допомогти Вам уникнути таких махінацій.
 

uapost.us

Як мені зареєструватися для участі у лотереї "Грін Кард"?

Вам необхідно знати наступне:
 • Ви можете зареєструватися для участі у лотереї один раз на рік. Лотерея відкрита протягом приблизно одного місяця восени.
 • Є лише одне місце для реєстрації на участь у лотереї "Грін Кард": веб-сайт www.dvlottery.state.gov. На цьому веб-сайті Держдепартаменту США розміщена форма, у якій Ви повинні дати відповіді на декілька простих, але важливих питань.
 • надавайте повну та правдиву інформацію про себе, свою дружину (чоловіка) і дітей, яким ще не виповнився 21 рік;
 • додайте Ваші електронні фотокартки;
 • Реєстрація у лотереї "Грін Кард" безкоштовна.
Ви можете зареєструватися лише один раз на рік. Якщо Ви реєструєтеся більше одного разу, Ваші заявки не будуть зараховані. Ваша дружина (чоловік) може зареєструватися самостійно, якщо вона (він) відповідає вимогам програми.

Що відбувається після моєї реєстрації у лотереї "Грін Кард"?

Ви реєструєтеся на веб-сайті www.dvlottery.state.gov. Після цього Держдепартамент присвоює Вам номер-підтвердження (англ. confirmation number). Збережіть цей номер. Він знадобиться для перевірки статусу Вашої заявки.

Виграшні заявки обираються комп’ютером випадково за принципом лотереї. Ви не можете збільшити свої шанси на виграш жодним чином.

Статус своєї заявки Ви можете перевірити лише на веб-сайті www.dvlottery.state.gov. Держдепартамент ніколи не надішле Вам ані звичайного, ані електронного листа з повідомленням про виграш. Якщо Ви отримаєте подібний лист – це шахрайство.

Якщо Ваша заявка виявилася виграшною, Вам потрібно буде сплатити збір. Платити потрібно лише у консульстві США, коли Ви прийдете на  візову співбесіду. Уряд США ніколи не проситиме Вас відправити гроші наперед чеком, грошовим чи телеграфним переказом.

Що мені необхідно знати про візове шахрайство?

Шахраї намагаючись ошукати людей, які беруть участь у лотереї "Грін Кард", можуть вдатися до наступного:
 • вимагати з Вас гроші за допомогу у процесі участі в лотереї;
 • переконувати Вас підписати контракт, згідно з яким Ви будете зобов’язані сплатити значний збір за "консультаційні послуги" (від 6 до 20 тисяч доларів США);
 • надіслати Вам повідомлення про виграш і вимагати гроші;
 • обіцяти збільшити Ваші шанси на виграш;
 • використовувати Ваші персональні дані без Вашого відома і/або згоди;
 • надавати у реєстраційній заявці неповну або неправдиву інформацію про Вас або Вашу родину;
 • намагатися продати Вам Ваш номер-підтвердження (англ. confirmation number);
 • змушувати Вас до скоєння шахрайських дій.
Якщо Ви пам’ятатимете про те, яким чином працює лотерея "Грін Кард", шахраям буде важко заволодіти Вашими грошима.
 • Реєстрація у лотереї "Грін Кард" на сайті www.dvlottery.state.gov безкоштовна;
 • Переможці лотереї визначаються випадковим чином. Немає способу збільшити Ваші шанси на перемогу;
 • Дізнатися статус заявки можна лише на веб-сайті www.dvlottery.state.gov;
 • Ви не платите ніяких грошей, окрім встановлених Урядом США зборів за медичний огляд і за розгляд Вашого візового звернення, які Ви особисто сплачуєте ТІЛЬКИ у день, на який вони були призначені. 

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Посольство США не лише не співпрацює з жодними посередниками, – але, згідно з правилами програми Лотереї "Грін Кард", користуватися послугами агенцій взагалі не потрібно.

Уникайте осіб, які пропонують свою "допомогу" в реєстрації на лотерею "Грін Кард".

Візове шахрайство – це злочин у США.

Не станьте жертвою або співучасником цього злочину.

Ваша заявка на участь у програмі Лотерея "Грін Кард" буде дискваліфікована, якщо Ви:
 • одружитесь із кимось з метою імміграції;
 • під час візової співбесіди надасте неповну або неправдиву інформацію про себе або членів Вашої родини;
 • надасте разом із візовою анкетою підробні документи, що посвідчують особу або/і її цивільний стан, документи про освіту, тощо.
Надання неправдивих свідчень під час візової співбесіди або підробних документів призведе до відмови у візі та ймовірного порушення кримінальної справи. У результаті цього Вам може бути заборонений в’їзд на територію США за будь-яким типом візи назавжди.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com