Про головного героя "Червоного" знімуть ще два фільми

20 вересня 2017
Олена Українка
Про це на зустрічі з творцями картини заявив режисер Заза Буадзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми перемогли у десятому конкурсі Держкіно, будемо знімати пріквел. Нам стало цікаво: в цьому фільмі ("Червоний" – ред.) герой приходить як герой і йде як герой, але ж герої не падають з неба. Це дуже цікавий процес — що ж це таке. Тому новий фільм ми вирішили присвятити генезису героя", – сказав Заза Буадзе.
 
lovelylife.in.ua
 
За його словами, вже в жовтні мають бути підписані контракти.

"Зараз йде дуже брудна кампанія проти Держкіно, проти Пилипа Іллєнка. Ми всі чекаємо. Ми планували розпочати зйомки вже в цьому році — частина, кілька зимових сцен. А решта — навесні наступного року. Якщо контракти будуть підписані, то відразу ж почнемо знімати", – підкреслив режисер.

Він уточнив: якщо "Червоний" знятий за мотивами третьої глави однойменного роману Андрія Кокотюхи, то пріквел буде за мотивами перших двох глав."Це великий історичний відрізок з 1936-го, коли Данило Червоний був студентом Львівського університету, по 1945 рік, коли його, хорунжого УПА, заарештували і відправили в табір. Ось така велика історія становлення героя", – зазначив Буадзе.

Режисер повідомив, що в результаті задумана трилогія – буде ще й продовження.

"Це буде велика трилогія, епос про Данила Червоного. Мені самому цікаво, як пазл збереться, що буде в результаті. І нинішній фільм буде частиною цього пазлу — як Данило Червоний став героєм, як звалилася на нього місія, яка змінює все навколо. Ось про це ми і зняли цей фільм", – сказав Буадзе.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com