Презентація-показ дитячої колекції українського святкового вбрання XIX-XX століття

2 грудня 2016
Редакція
4 грудня о 14.00 у Києві в театрі "Актор" (вул. Велика Житомирська, 40 (Львівська площа)) відбудеться показ дитячої колекції українського святкового вбрання кін. XIX поч. XX ст. від бренду ZHURAVEL` (дизайнер Алла Журавель).
 
Любов до своїх витоків закладається з дитинства. Саме усвідомлення свого коріння дарує силу, впевненість та захист.

Театралізована презентація-показ дитячої колекції українського вбрання від  ZHURAVEL` – це діалог сучасності й традиції, що пройде у формі обрядового дійства. Презентація має на меті познайомити глядачів з регіональними особливостями українського одягу, підкреслити розкіш українського костюму в деталях, оздобленні та крої. Адже властиво, що кожен регіон має свої характерні особливості – часом яскраво виражені, інколи відображені у деталях: вишивальних швах, кольоровій гамі одягу, головних уборах та прикрасах тощо. 

На презентації будуть представлені варіанти костюмів з 15 областей України: Чернігівщини, Полтавщини, Сумщини, Харківщини, Київщини, Черкащини, Дніпровщини, Житомирщини, Рівненщини, Одещини, Вінниччини, Лемківщини, Волині та Тернопільщини. Традиційний одяг, безперечно, є одним з найяскравіших носіїв культурного коду як окремого регіону, так і країни в цілому.

Моделі показу  – учасники дитячого фольклорного колективу "Первоцвіт", вони ж познайомлять присутніх зі святковими українськими обрядами. Дійство супроводжуватимуть автентичні пісні у виконанні гурту "Королівна", а також сучасна обробка українських мелодій на скрипці у виконанні Іванни Ворошилюк. По завершенню для гостей відбудеться майстер-клас "Кутасики".

Квитки доступні можете придбати тут: 
docs.google.com/forms/d/12BdZtSRLZW3h8EOjpUAg478wn0MHe_sbceN2-U9gg-U/edit

Більше інформації шукайте на сторінці події зустрічі у Facebook:
www.facebook.com/events/223092144770305

Або на сайті: allazhuravel.com


Акредитація журналістів за тел. 068 276 05 64
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше