Презентація першого українського перекладу книги про форум-театр

27 червня 2016
Редакція
Презентація підтриманого через спільнокошт першого українського перекладу книги "Ігри для акторів та неакторів" відбудеться 29 червня о 18.30 у Бібліотеці для юнацтва імені Євгена Кравченка в Києві.

Членкині громадської організації "Театр для діалогу" Оксана Потапова та Яна Салахова  проведуть міні-театральну майстерню на базі вправ, які описані в перекладеній книзі, та розкажуть, як здійснювати колективний перекладацький проект.
 
Перший український переклад та друк книги Аугусто Боаля здійснено за ініціативи команди ГО "Театр для діалогу" на кошти 56 доброчинців з України та інших куточків світу, які повірили в проект та підтримали ініціативу через спільнокошт-платформу "BigIdea".
 
"Ігри для акторів та неакторів" є однією з ключових праць засновника методики "театру пригноблених". У книзі описано, як бразильський режисер Аугусто Боаль та його друзі робили соціальний, критичний та учасницький театр у різних країнах та з дуже різними людьми — від селян до професійних акторів.
 
Книгу, яка містить ігри та вправи з коментарями автора, можна буде на презентації купити або отримати в подарунок, якщо ви є одним із доброчинців проекту.
 
Бібліотека, у якій відбуватиметься презентація, — затишний простір, у якому місяць тому скінчилося перепланування в рамках проекту "Оціум-бібліотека", що переміг на конкурсі Best Urban Social Startup.

Тепер Бібліотека для юнацтва імені Євгена Кравченко є культурним хабом із оновленим дизайном, великою вітальнею та різноманітним функціоналом, і закликає громадські та культурні ініціативи до співпраці.
 
Бібліотека для юнацтва імені Євгена Кравченко розташована за адресою вулиця Ентузіастів, 51/24 (13 хвилин пішки або одна зупинка маршрутки від метро Лівобережна).
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше