Презентація нового виду аудіо-мистецтва "Дизайн звукової реальності"

2 червня 2016
Редакція
Центр сучасного мистецтва "White World", Агенція культурного розвитку "Бароко" та ALM-studio представляють вашій увазі презентацію нового жанру аудіо мистецтва у форматі "live", який отримав назву: SOUND REALITY DESIGN (SRD/S), що в перекладі українською звучить як: Дизайн звукової реальності. 

Глядач (слухач) переноситься до іншого простору, занурюється в атмосферу територій реального світу, окремого історичного періоду, або паралельної реальності, відчуває розширення свідомості (звуки людського космосу) за допомогою створення групою імітаторів, зокрема, у форматі "живого звуку", дизайну звукової реальності. 

В основі нового стилю лежить маловивчена грань людського таланту - звучати як навколишній світ, в унісон зі світом, розмовляти зі світом його мовою – природніми голосовими і звуковими месседжами викликати в колективному несвідомому спогади про минуле і майбутнє. 

Доктор Звук відомий в Україні як Голос 23-х - "Сімпсонів", Сирника з "Тачок", "Піратів Карибського моря", "Шрека", "Бівіс та Бадхед", "Саус парк" та тисячі інших відомих голосів анімаційних та кіногероїв. 
 
Жанр в якому працює його Шоу-театр ІМІТАЦІЙ Doctor Sound (ZVUK) настільки рідкісний, що на сьогодні ані у Києві, ані в Україні, ні, по суті, в Європі, немає аналогів і, відповідно, конкурентів.

Тому запрошуємо вас бути присутніми при народженні нового жанру сучасного аудіо мистецтва.

Де: Київ, вул.Пушкінська 21, Центр сучасного мистецтва «WHITE WORLD»; 
Коли: 02.05.2016 (четвер) о 19.00 
Контактний телефон: 067 275 53 71, Олена
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше
22 дивні, але достовірні факти про літаки, про які не розповідають у турагентствах
Багато з нас не раз літали на літаку і мало не напам'ять знаємо всі хитрощі і секрети успішного перельоту. Але, виявляється, є ще щось, про що не підозрюють навіть найдосвідченіші мандрівники.
Читати більше
«ЛЮБIТЬ УКРАЇНУ В ГРОМУ КАНОНАД...»: 70 РОКIВ ТОМУ КРЕМЛЬ ЗАТАВРУВАВ БЕСМЕРТНИЙ ВIРШ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ І ЙОГО САМОГО
«І я од радостi все простив, — зазначає розчулений Володимир Сосюра, — i те, що кричав на мене Корнiйчук, i те, що писав про мене Малишко в «Радянськiй Українi», i всiм-всiм дезорiєнтованим братам, що били мене так, що аж серце гуло од ударiв. Ви ж знаєте, як у нас умiють бити. Я всiм прощаю i всiх люблю».
Читати більше