Презентація нового виду аудіо-мистецтва "Дизайн звукової реальності"

2 червня 2016
Редакція
Центр сучасного мистецтва "White World", Агенція культурного розвитку "Бароко" та ALM-studio представляють вашій увазі презентацію нового жанру аудіо мистецтва у форматі "live", який отримав назву: SOUND REALITY DESIGN (SRD/S), що в перекладі українською звучить як: Дизайн звукової реальності. 

Глядач (слухач) переноситься до іншого простору, занурюється в атмосферу територій реального світу, окремого історичного періоду, або паралельної реальності, відчуває розширення свідомості (звуки людського космосу) за допомогою створення групою імітаторів, зокрема, у форматі "живого звуку", дизайну звукової реальності. 

В основі нового стилю лежить маловивчена грань людського таланту - звучати як навколишній світ, в унісон зі світом, розмовляти зі світом його мовою – природніми голосовими і звуковими месседжами викликати в колективному несвідомому спогади про минуле і майбутнє. 

Доктор Звук відомий в Україні як Голос 23-х - "Сімпсонів", Сирника з "Тачок", "Піратів Карибського моря", "Шрека", "Бівіс та Бадхед", "Саус парк" та тисячі інших відомих голосів анімаційних та кіногероїв. 
 
Жанр в якому працює його Шоу-театр ІМІТАЦІЙ Doctor Sound (ZVUK) настільки рідкісний, що на сьогодні ані у Києві, ані в Україні, ні, по суті, в Європі, немає аналогів і, відповідно, конкурентів.

Тому запрошуємо вас бути присутніми при народженні нового жанру сучасного аудіо мистецтва.

Де: Київ, вул.Пушкінська 21, Центр сучасного мистецтва «WHITE WORLD»; 
Коли: 02.05.2016 (четвер) о 19.00 
Контактний телефон: 067 275 53 71, Олена
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як вибрати сережки відповідно до форми вашого обличчя
Час від часу ми розповідаємо про те, як світ і мода змінюють одне одного. Мабуть, ви самі це відчуваєте по тому, як змінюються тренди. Адже вони чутливі до культурного підґрунтя. Сьогодні ми поговоримо про прикраси, зокрема про золоті сережки. Розповімо, як правильно обрати і купити золоті кульчики, які будуть личити формі вашого лиця.
Читати більше
ЖИВОПИС ВАСИЛЯ ПОПОВИЧА: НЕЗЕМНА КРАСА КАРПАТСЬКИХ КРАЄВИДІВ, ЧАРІВНІ МІСЬКІ ПЕЙЗАЖІ, СОКОВИТІ НАТЮРМОРТИ
У його роботах немає напруги, драматизму, а є спокій і мальовнича привабливість природи; принадність для прогулянок і споглядання старовинних вулиць і будинків; розкішність зображеного в натюрмортах.
Читати більше
8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше