Презентація нового виду аудіо-мистецтва "Дизайн звукової реальності"

2 червня 2016
Редакція
Центр сучасного мистецтва "White World", Агенція культурного розвитку "Бароко" та ALM-studio представляють вашій увазі презентацію нового жанру аудіо мистецтва у форматі "live", який отримав назву: SOUND REALITY DESIGN (SRD/S), що в перекладі українською звучить як: Дизайн звукової реальності. 

Глядач (слухач) переноситься до іншого простору, занурюється в атмосферу територій реального світу, окремого історичного періоду, або паралельної реальності, відчуває розширення свідомості (звуки людського космосу) за допомогою створення групою імітаторів, зокрема, у форматі "живого звуку", дизайну звукової реальності. 

В основі нового стилю лежить маловивчена грань людського таланту - звучати як навколишній світ, в унісон зі світом, розмовляти зі світом його мовою – природніми голосовими і звуковими месседжами викликати в колективному несвідомому спогади про минуле і майбутнє. 

Доктор Звук відомий в Україні як Голос 23-х - "Сімпсонів", Сирника з "Тачок", "Піратів Карибського моря", "Шрека", "Бівіс та Бадхед", "Саус парк" та тисячі інших відомих голосів анімаційних та кіногероїв. 
 
Жанр в якому працює його Шоу-театр ІМІТАЦІЙ Doctor Sound (ZVUK) настільки рідкісний, що на сьогодні ані у Києві, ані в Україні, ні, по суті, в Європі, немає аналогів і, відповідно, конкурентів.

Тому запрошуємо вас бути присутніми при народженні нового жанру сучасного аудіо мистецтва.

Де: Київ, вул.Пушкінська 21, Центр сучасного мистецтва «WHITE WORLD»; 
Коли: 02.05.2016 (четвер) о 19.00 
Контактний телефон: 067 275 53 71, Олена
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Що можна дізнатися про себе на основі власних сексуальних фантазій
Наші сексуальні фантазії відображають, принаймні частково, особистісні риси та особливості. Доктор філософії Джастін ЛейМіллер, вивчаючи сексуальні фантазії понад 4000 американців для своєї книги, виявив, основні п'ять факторів особистості. А саме...
Читати більше