Кілька цікавих фактів про "Марш Нової Армії"

23 березня 2018
Василь Федорів

Декілька цікавих фактів:

Ідея створення Маршу української армії виникла в Олега Скрипки під час фронтових концертів, в момент вшанування пам'яті воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню.
Слова гімну – це видозмінений твір "Зродились ми великої години.." Олеся Бабія, яка колись була маршем Організації українських націоналістів.
Відео на Марш Нової Армії відзняли у приміщенні Малої Опери в Києві.
Кліп знімала творча команда, що започаткувала наприкінці літа 2014-го знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.
На підготовку зйомки пішло 5 днів з урахуванням репетицій, виготовлення декорацій і збору техніки та необхідного обладнання.
Тризуб виготовили за 3 дні, розміром 2.60 / 3.50 м, з пінопласту завтовшки більше 25 см. Для того, щоб внести його до зали, тризуб довелося розпиляти навпіл і зібрати на сцені, оскільки у Малій опері не було дверей такого розміру!
Почесна варта у кліпі виконувала програму стандартного виступу, але кількість солдатів і послідовність виконання для зйомки була змінена.

Всього перед зйомками було дві репетиції!
Загалом під час знімального процесу на майданчику перебувало 66 солдатів і 22 людини технічного персоналу!
Зйомка розпочалася о 12.00 і закінчилася о 17.55 - в армії важлива дисципліна!
За весь час тільки один солдат попросив зробити Селфі з музикантами, основний час між дублями вони репетирували і стояли "на варті".
Держава не витратила жодної копійки на створення кліпу, зйомки відео – виключно приватна ініціатива.
Монтаж кліпу тривав 7 днів.
Кліп затверджували всі державні військові установи
З моменту підготовки кліпу і до його прем'єри в Генштабі знадобилося 24 дні!

Автентичний текст у виконаннія дітей із Чернігова:

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Співак Дмитро Оленич презентував відеороботу "Солодко спи"
Прийшла осінь, а це ще один привід слухати теплу музику. До вашої уваги нова відеоробота молодого виконавця Дмитра Оленича, яка дістала назву "Солодко спи". Про що вона та який зміст має, - читайте далі.
Читати більше