Прем'єра мюзиклу "Ханума" в Національній опереті України

7 листопада 2017
Open World

На сцені театру оперети 10, 11 листопада вистава "Ханума" — найочікуваніша прем'єра осені!

"Ханума" — веселий, легкий мюзикл на дві дії за п'єсою Авксентія Цагарелі на музику Гії Канчелі.

Версія грузинської творчої групи, на чолі з режисером-постановником – Іраклі Гогія надає виставі справжній "грузинський присмак" та характерну стилістику. Адже на грузинському святі в театрі, наповненому колоритними персонажами, яскравими характерами, дзвінкими голосами харизматичних вокалістів, гумором, танцями і музикою — без кількох тостів не обійтися!​Як базару без хурми, свят нема без Хануми!

Уявімо… Грузія, 19 століття, Тифліс! У той час достатньо було однієї свахи Хануми, аби поставити з ніг на голову все місто, сплести любовну інтригу, закип'ятити гарячі пристрасті, ввести в оману князя, викликати на поєдинок конкурентку та, обвівши її навколо пальця, встигнути розставити все по своїх місцях і налагодити особисте життя молодих, не забуваючи й про себе.

Отже, якщо ви готові до авантюр і здатні нестандартно дивитися на речі, то уроки Хануми саме для вас! Беріть нотатники та конспектуйте вс її хитрі кроки… хоча, стоп! Ніяких планів і конспектів! Все спонтанно, все за велінням серця і все одним духом до дна!
 


Дата і час: 10-11 листопада 2017, початок о 19:00​
Місце: Національна оперета України, вул. В. Васильківська 53/3

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

КУПАЛЬСЬКЕ СВЯТО: витоки, звичаї, сценарій заходу. Особливість цьогорічного свята
Цією розповіддю прагну сприяти розкриттю української суті народного купальського обряду, показати красу і неповторність найпоетичнішого свята природи, а організаторам купальських дійств – подарувати сценарій ориґінального заходу.
Читати більше