Прем'єра "Графиня Маріца" Імре Кальмана в Національній опереті

4 листопада 2016
Open World

Оперета "Графиня Маріца" угорського композитора Імре Кальмана в постановці народного артиста України Богдана Струтинського відбудеться на сцені Національної оперети України 11, 12, 13 листопада, а також 8 та 9 грудня.

На всіх шанувальників класичної оперети у 82-му театральному сезоні чекає прем’єра одного з найпопулярніших творів І.Кальмана – "Графиня Маріца".

Прем’єра оперети відбулась 28 лютого 1924 року у віденському театрі Ан дер Він та одразу полонила серця глядачів. І це природньо, адже це твір талановитого, зрілого, впевненого в собі майстра, успіх якого перевищив навіть популярність "Сільви". Знавці жанру називали "Маріцу" — черговим тріумфом Кальмана. Вона стала своєрідним еталоном нововіденської оперети.

І досьогодні "Маріца" користується незмінною любов’ю публіки, адже розкриті в ній одвічні теми, завжди будуть знаходити відгук у людських серцях – кохання, зрада та вірність, соціальна нерівність тощо. Ці питання актуальні у будь-який час і втілені талановитою рукою майстра оперети І.Кальмана набувать нових нюансів та виграють іншими гранями.

Лібретисти Браммер і Грюнвальд у своїй п’єсі відтворили реальну історію збіднілого молодого аристократа, який, щоб забезпечити свою сестру, змушений був найнятися керуючим маєтку до багатої угорської графині.

Маріца і Тасілло — головні герої оперети. А поруч з ними чимало колоритних персонажів, смішних і ліричних! Зупан — вигаданий наречений Маріци, який виявився реальним. Наївна і чарівна Ліза — сестра Тасілло, до якої Маріца так необґрунтовано приревнувала його; князь Популеску — відставний кавалерист, любить похизуватися, але вміє веселитися так, що "до біса летять підметки"; дивакувата тітонька Тасілло зі своїм камердинером — простір для жартів, запальних мелодій, неймовірних танців!

"Графиню Маріцу" вважають "найбільш угорською" оперетою Імре Кальмана, адже багато номерів забарвлені яскравим національним колоритом. Її ставили на багатьох сценах світу. Окрім, Австрії, вона з незмінним успіхом шла в Лондоні та Нью-Йорку, ну і, звичайно, в Угорщині, де вона користується особливою любов’ю.

Прем’єра "Графині Маріци" в Національній опереті порадує столичного глядача не тільки прекрасною музикою І.Кальмана, майстерним виконанням, а й цікавими, несподіваними режисерськими рішеннями. У своїй постановці Богдан Струтинський представить глядачам оперету у новій, близькій до оригінальної інтерпретації.

Ця грандіозна прем‘єра продовжує дружні культурні стосунки з Угорщиною і традіції Національної оперети звертатися до творчості угорьких композиторів.

Дата і час події: 11 листопада 2016, початок о 19:00
Місце: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3, Київ

 #OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com