Правила життя Гомера Сімпсона: українська версія

5 вересня 2018
Kelsey Keff

Як відомо, українська адаптація мультсеріалу «Сімпсони», яку здійснювала студія «Пілот», визнана найкращою у світі (принаймні для нас). Ми настільки звикли до цих голосів, що вони здаються нам рідними. Особливо — до голосу Гомера Сімпсона, якого можна вважати справжнім філософом сучасності.  

До вашої уваги підбірка найяскравіших цитат з життя сім'ї Гомера :)

#1

Коли Господь зачиняє двері, він відчиняє вікно.

#2

Спроба — це перший крок до невдачі.

#3

Діти, залишаєтесь вдома. Телевізор за старшого, слухайтесь його!

#4

Алкоголь — причина і водночас вирішення усіх проблем людства.

#5

Релігійні сумніви в моєму житті почалися з питання: чи може Бог нагріти котлету так, що сам її не з’їсть?

#6

Сонце — найспекотніше місце на Землі.

#7

Не бачу сенсу виходити з дому. Ми все одно кожного разу повертаємося назад.

#8

Діти — це розчарування. Найсумніший день у моєму житті настав тоді, коли я зрозумів, що можу перевершити свого батька в усьому, а Барт пройшов цей етап уже в 4 роки…

#9

Діти — наше майбутнє. Ось чому їх треба зупинити зараз.

#10

Якщо тобі не подобається твоя робота, не треба виходити на страйк. Просто продовжуй туди ходити, але виконуй свої обов’язки лівою ногою. Ось це по-американськи.

#11

Жінки — вони, як пиво. Добре виглядають, добре пахнуть, і ти готовий переступити через власну матір, аби заволодіти ними.

#12

Що таке сексуальне домагання я зрозумів, коли отримав листівку від Діда Сімпсона з Флориди, де зображений алігатор, який намагається вкусити жінку за зад.

#13

Моя дочка думає, що вампіри — це реальні істоти! Та вони ж вигадані, як ельфи, гремліни або ескімоси.

#14

Ти можеш ідеально розбиратися в чомусь, але завжди знайдеться мільйон людей, що роблять це ще краще за тебе.

#15

Читання книг — марна втрата часу. Колись я прочитав одну книгу - «Вбити пересмішника» - і вона не дала мені абсолютно ніякого розуміння того, як вбивати пересмішників! Звичайно, вона також навчила мене не судити людину за кольором шкіри, але яка мені з цього користь?

#16

Не вигадуйте з іменем для третього нащадка: назвіть його просто Дитина. Повірте моєму досвіду, це позбавить вас від зайвої плутанини.

#17

Якщо діло, за яке ти берешся, занадто важке — це означає, що за нього не варто братись.

#18

У свій час мені було нелегко розриватися між вагітною дружиною і неврівноваженою малою дитиною, але свої 8 законних годин для телевізора я таки викроював.

#19

Люблю, щоб пиво було холодним, телевізор працював голосно, а гомосексуалісти горіли в пеклі.

#20

Будь щедрішим у ліжку. Поділися бутербродом!

(via)

Зображення - pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Роботи художниці Дар’ї Хрісанфової
Творчість художника і письменника в дечому подібна, але і відрізняється за певними ознаками. І перших, і других можна іменувати художниками: живописці з пензлем в руках чи мастихіном і художники слова. У будь-якій творчій праці цінується відданість своїй справі, вміння знайти власний стиль письма, багато іншого.
Читати більше
На що звернути увагу при пошуку роботи: крок за кроком
Кожну людину так чи інакше з часом починає хвилювати питання власної реалізації, бажання відбутися як спеціаліст та досягти успіху. А для комфортного життя бажано отримувати ще й непогані гроші за те, що робиш.
Читати більше
Відчуття від переговорів (Частина 1)
За останніх двійко-трійку тижнів довелося почитати величезна кількість статей, присвячених питанням переговорів по європейській безпеці, які відразу показали те, що основні рухи відбуваються в тіні, а тому вони спочатку не призначені для широкої публіки…
Читати більше