Позбавлення від яких 10 речей приносить гармонію і щастя

10 жовтня 2019
Кирило Кр.

Припиніть звинувачувати всіх навколо

Незадоволена власним життям людина схильна звинувачувати всіх навколо: власних батьків, вчителів в школі, начальника або державу. Звинувачує їх у тому, що у неї не складаються стосунки, що вона не реалізувала свій потенціал або не здійснила свою мрію. Насправді це комплекси, що розвинулися у людини через власну нереалізованість. І поки така людина не зрозуміє, що навколишній світ їй не ворог, а проблема в ній самій, вона не зможе зробити перший крок до її подолання.

Не шукайте собі виправдань

Приказка "Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – виправдання", якомога краще характеризує один з факторів, який залишає людей за бортом щасливого життя. Дійсно, багато людей нещасливі просто тому, що ліниві! І для того, щоб виправдати свою лінь, вони постійно придумують відмовки, посилаючись на відсутність досвіду, грошей, потрібних зв'язків, близьких людей, часу, везіння і т.д. Ось тільки такі виправдання лише віддаляють вас від мрії. Щоб досягти її, ви повинні припинити шукати собі виправдання і почати думати про способи досягнення мети.

Женіть геть свої страхи

Не секрет, що багатьом з нас впустити в своє життя щастя заважають страхи. Люди бояться змін, бояться втратити те, що мають, бояться новизни, побоюються залишати свою зону комфорту. А коли людина чогось боїться, їй дуже важко пояснити, що страх насправді лише ілюзія, яка не дає нам почуватися щасливими. Але якщо ви скажете собі: "Я не боюся! ", якщо зможете переступити через свої страхи, ваше життя стане краще і набагато привабливіше.

Припиніть доводити свою правоту

Бажання всім навколо постійно доводити власну правоту непродуктивне і навіть згубне. Завжди знайдуться люди, які через заздрощі, підлість чи корисливі мотиви сумніватимуться в вас, змушуючи виправдовуватися і доводити, що ви були праві. Але на ділі виправдання – це "боротьба з вітряками". По-перше, людям, які сумніваються в вас, ви все одно нічого не доведете, лише витратите свої нерви і витратите даремно цінну життєву енергію. А по-друге, люди, які зацікавлені в вас, на ділі побачать, хто правий, а хто винен. Тому перестаньте звертати увагу на те, що говорять інші і зосередьтеся на своєму розвитку.

Будьте самим собою

Багато людей намагаються здаватися тими, ким не є насправді. Просто вони придумали собі мрію, придумали те, ким хотіли б стати. Але замість того, щоб крок за кроком йти до своєї мети і перетворюватися на образ з своєї мрії, вони вважали за краще втілюватися, здаватися ним. Але оточуючих не можна обманювати довго. Ви можете справити враження при першій зустрічі, але пройде небагато часу і всі побачать, який ви насправді. А разом із зірваною маскою навколишні зрозуміють і вашу трагедію, в якій ви віддали перевагу здаватися, а не бути. А найстрашніше в тому, що носячи маску, ви не зможе відчути щастя. Будьте самим собою, адже це саме той стан, в якому людина може бути по-справжньому щаслива.

Припиніть жити чужими очікуваннями

Ви з юних років жили чужими очікуваннями? Батьки чекали, що в дорослому віці у вас буде велика сім'я, вчителі чекали, що ви добре вчитиметеся і виростите в класного фахівця, а друга половинка чекала від вас прориву в бізнесі. Але це життя ваше і тільки ваше! І саме вам вирішувати, яким воно має бути, адже якщо намагатися втілювати чужі очікування, ви проживете чуже життя. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, робіть те, що дарує вам життєвий комфорт і забезпечує внутрішню гармонію. Тільки в цьому випадку ви зможете сказати, що протягом життя були щасливі.

Не займайтеся самоїдством

Здорова критика, це, звісно, добре. Але деякі люди сильно захоплюються, починаючи ставити собі в провину буквально все, що складається не так, як хотілося б. Тут важливо розуміти, що не все в цьому світі залежить виключно від вас, але в ваших силах зробити своє життя кращим і щасливішим. Будь-який, навіть негативний досвід, це безцінний досвід, який в майбутньому допоможе вам в досягненні нових вершин. Перестаньте принижувати себе, краще підбадьортеся і повірте, що ви зможете досягти всього, чого захочете. Позитивні думки принесуть вам набагато більше користі, ніж постійне приниження своїх чеснот.

Відпустіть минуле

Повноцінне щасливе життя має на увазі постійний рух вперед. Але для цього потрібно перестати озиратися назад. А деяким людям зробити це дуже важко. Вони "застрягли" в минулому, де їм було добре і де вони почувалися по-справжньому щасливими. Ті минулі дні вже не повернути, але людина просто не відпускає їх з серця і не може звільнити його для нових емоцій і нових вражень. "Застрягши" в минулому, ви зупиняєтеся в розвитку, а тому залиште позаду все, що колись було у вашому житті, і поверніть свій погляд в бік щасливого майбутнього.

Відмовтеся від тотального контролю

Багато людей не можуть впустити в своє життя щастя просто тому, що намагаються контролювати все навколо. Під їх невсипущим контролем знаходиться не тільки їх особисте життя, але також життя близьких людей, колег по роботі і взагалі всіх навколо. Неправильно розставивши життєві пріоритети, людина намагається контролювати всі навколо, адже за її уявленнями, ослаблення контролю призведе до втрати того, що вона має. І це переконання настільки сильне, що людина просто не може розслабитися і впустити в своє життя щастя. Порадити тут можна тільки одне, перестати контролювати все навколо і дозволити навколишнім людям бути такими, якими вони є.

Припиніть противитися змінам

Як ми вже говорили, щастя не падає як сніг на голову. До нього можна тільки прийти, але для цього потрібно постійно рухатися вперед. Рух вперед на увазі постійний розвиток, розширення горизонтів, появу в вашому житті нових людей і нових захоплень. Загалом, ви повинні відкрити себе світові і перестати опиратися появі в ньому всього нового і прогресивного. З таким підходом ваше життя буде цікавим і захоплюючим, а значить, бажанішим і, звісно ж, щасливішим.

Життя постійно змінюється. Змінюється світ навколо нас. І якщо ми щиро бажаємо бути щасливими, нам теж потрібно змінюватися, позбавляючись від речей, які нас обтяжують, і наповнюючи себе тим, що робить нас щасливими.

Джерело: ukr.segodnya

Зображення: pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Зоря Вечірня 15 жовтня 2019
Маячня.
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше