Пост української шахістки побив рекорд популярності в Фейсбук

31 грудня 2017
UAPOST.US
Українська шахістка опублікувала пост на своїй сторінці у Фейсбук, який всього за кілька днів побив всі рекорди популярності.

Чемпіонка з шахів Анна Музичук прийняла рішення не їхати на чемпіонат з шахів в Саудівську Аравію, і пояснила своє рішення, написавши пост на своїй сторінці у Фейсбук, передає Joinfo.
 
uapost.us
 
Її запис всього за кілька днів набрав понад 144 тисяч лайків, 18 тисяч коментарів і більше 67 тисяч репостів, і тим самим побив рекорд популярності в українському сегменті соціальної мережі за весь час її існування.

У своєму записі Анна пояснює всім небайдужим людям причини, через які відмовляється їхати на чемпіонат в Саудівську Аравію, а також повідомляє, що за кілька днів через це втратить свої два чемпіонські титули."Через кілька днів я втрачу обидва свої чемпіонські титули - один за іншим. Просто тому, що вирішила не їхати до Саудівської Аравії. Не грати за чиїмись правилами, не носити абаю, не ходити з супроводом на вулицю і взагалі не відчувати себе вторинною істотою. Рівно рік тому я виграла обидва ці титули і була найщасливішою людиною в шаховому світі, тепер же я відчуваю себе дуже погано. Це все дратує, але найбільше - що нікому немає до цього діла. Це по-справжньому гірке почуття, але я все одно не буду змінювати свою думку. Те ж саме стосується і моєї сестри Марії - я дуже рада, що вона розділяє мою точку зору. І так, для небагатьох, кого це все ще хвилює - ми повернемося!" - написала Анна.

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 занедбаних місць на планеті, від яких стає моторошно
У світі багато занедбаних місць, і кожне з них має свою історію. Якісь місця вселяють страх, якісь – почуття захоплення. У статті ми зібрали для вас наймоторошніші місця на Землі, від яких перехоплює подих.
Читати більше
XVII СТ. : ПОЛОНІЗАЦІЯ, ВІДРОДЖЕННЯ, ПОЧАТОК РУСИФІКАЦІЇ
Особлива важливість цієї епохи для долі українства та його питомої мови не підлягає жодним сумнівам, хоча в різні її періоди в різних куточках української ойкумени відбувалися відмінні навзаєм, не раз "протилежні за знаком" процеси.
Читати більше
Як слов'янки прикраси носили
Яскравим та виразним наповненням до українського народного одягу виступали прикраси. Вони виконували захисну функцію амулетів, талісманів, оберегів, які супроводжували людей упродовж життя. Основним призначенням ювелірних виробів було доповнення до костюма. Звідси і їхня художня виразність, багатство форм і технічних прийомів, які збереглися і зараз.
Читати більше