Посольство США підтримало участь українських жінок-поліцейських у міжнародному форумі

15 березня 2016
UAPOST.US
Бюро з правоохоронних питань в посольстві США в Україні підтримало участь десяти жінок-поліцейських України у щорічній конференції "Жінки в поліції" - чотириденному міжнародному форумі, що проходив 1-4 березня 2016 року в Тбілісі, передає UaPost.

Конференція була організована МВС Грузії у співпраці з Бюро з правоохоронних питань в посольстві США в Тбілісі. Конференція проходить щороку в березні і вже п’ятий рік поспіль надає можливість для професійного розвитку жінкам-правоохоронцям, а також є форумом, який підкреслює роль жінок в поліції.
  Учасників конференції привітав міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Мгебрішвілі та посол США в Грузії Ієн Келлі. Учасники вшанували хвилиною мовчання Maйю Джавахішвілі, офіцера департамента патрульної поліції Кахетії, яка нещодавно загинула під час виконання службових обов'язків.

У конференції взяли участь жінки-правоохоронці з Грузії та інших 19 країн, в тому числі Вірменії, Греції, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Пакистану, Польщі, Таджикистану, Таїланду, Туреччини і України.

Учасники пройшли навчання у різних галузях, наприклад, проведення огляду місця події, прийняття рішень щодо застосування сили, розслідування випадків жорстокого поводження з дітьми, розвиток комунікативних навичок, розслідування випадків захоплення заручників і викрадення людей, застосування прийомів самозахисту, а також здобули інші професійні навички.

Співробітники поліції також мали змогу обмінятися досвідом і кращими практиками в просуванні стандартів гендерної рівності в поліцейських структурах, збільшення чисельності жінок в правоохоронних органах, а також надання більш широких можливостей жінкам-офіцерам для їхнього професійного розвитку і кар'єрного росту.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Коти, яких спіймали на гарячому (фото)
Цікавість котів безмежна. Їм завжди цікаво, що ви робите, куди пішли, що принесли і, звичайно, що їсте. Навіть якщо ви будете їсти огірок, кішка буде сидіти поруч і всім сумним виглядом показувати, що совісті у вас немає, якщо не ділитеся... Тому-у-у... всім котиків:)
Читати більше
Як з'явився восьмигодинний сон, якщо наші предки спали двічі за ніч?
У 18 столітті люди спали двічі за ніч, вставали на кілька годин серед ночі, а потім йшли назад до ліжка, вже до світанку. Що з того часу змінилося та чому люди сплять 8 годин — досліджуємо далі.
Читати більше