Посольство США підтримало участь українських жінок-поліцейських у міжнародному форумі

15 березня 2016
UAPOST.US
Бюро з правоохоронних питань в посольстві США в Україні підтримало участь десяти жінок-поліцейських України у щорічній конференції "Жінки в поліції" - чотириденному міжнародному форумі, що проходив 1-4 березня 2016 року в Тбілісі, передає UaPost.

Конференція була організована МВС Грузії у співпраці з Бюро з правоохоронних питань в посольстві США в Тбілісі. Конференція проходить щороку в березні і вже п’ятий рік поспіль надає можливість для професійного розвитку жінкам-правоохоронцям, а також є форумом, який підкреслює роль жінок в поліції.
  Учасників конференції привітав міністр внутрішніх справ Грузії Георгій Мгебрішвілі та посол США в Грузії Ієн Келлі. Учасники вшанували хвилиною мовчання Maйю Джавахішвілі, офіцера департамента патрульної поліції Кахетії, яка нещодавно загинула під час виконання службових обов'язків.

У конференції взяли участь жінки-правоохоронці з Грузії та інших 19 країн, в тому числі Вірменії, Греції, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Пакистану, Польщі, Таджикистану, Таїланду, Туреччини і України.

Учасники пройшли навчання у різних галузях, наприклад, проведення огляду місця події, прийняття рішень щодо застосування сили, розслідування випадків жорстокого поводження з дітьми, розвиток комунікативних навичок, розслідування випадків захоплення заручників і викрадення людей, застосування прийомів самозахисту, а також здобули інші професійні навички.

Співробітники поліції також мали змогу обмінятися досвідом і кращими практиками в просуванні стандартів гендерної рівності в поліцейських структурах, збільшення чисельності жінок в правоохоронних органах, а також надання більш широких можливостей жінкам-офіцерам для їхнього професійного розвитку і кар'єрного росту.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com