Поради, які ведуть до щасливого життя

14 серпня 2019
Кирило Кр.

 Помилки стають правильними рішеннями, коли приходить потрібний час.

Життя буває деколи дуже складним. Але ми повинні бути сильними і сміливими, щоб вміти радіти тому, що є. І ми здатні на це.

Ба більше, прекрасне життя є вибором, який робимо ми самі. Прийміть правильне рішення, і ви побачите, як змінюється світ навколо вас:

1. Вийдіть на прогулянку.

Невелика подорож по околицях подарує вам відчуття свободи і зарядить тіло енергією. Щодня залишайте в своєму напруженому графікові хоча б пів години часу для невеликої прогулянки, і ви почнете отримувати від життя набагато більше задоволення.

2. Насолоджуйтеся тишею.

Не варто так вже сильно засмучуватися через невдачі на роботі. Візьміть невеликий тайм-аут, щоб провести його на самоті. В тиші. Все буде добре.

3. Здорова їжа.

Попрощайтеся з бургерами і куркою-гриль. Крім того, у вашому щоденному меню обов'язково повинні бути присутніми фрукти та овочі. Так само намагайтеся споживати більше води, а чорний чай замініть зеленим.

4. Намагайтеся робити щасливими інших людей.

Щастя заразне, якщо щасливий хтось інший, цей стан передасться і вам. Допомагайте іншим, намагайтеся бути поруч, коли вони потребують вас. І тоді ви виявите, що посміхаєтеся разом з ними.

5. Бережіть енергію.

Навчіться цінувати свій час та енергію. Не варто їх витрачати на давно минулі події або на дрібні плітки. Намагайтеся триматися від цих токсичних речей подалі, перенаправляючи енергію на щось більш корисне.

6. Дотримуйтеся золотого принципу.

Ви зрозуміли, про який золотий принцип мова? Сніданок з'їжте самі, обід розділіть з друзями, а вечерю віддайте своєму ворогові.

7. Забудьте про ненависть.

Ви не будете жити вічно. Час летить дуже швидко. Тому не варто витрачати його на негатив. Ненависть і гнів нічого хорошого вам не принесуть. Забудьте про них.

8. Приймайте життя таким, яким воно є.

Ваше життя не буде всіяне суцільно пелюстками троянд. Потрібно бути готовим і до неприємних сюрпризів, які доля так любить часом підносити. Постарайтеся прийняти їх зі смиренням, бо вже завтра все може змінитися на краще.

9. Візьміть тайм-аут.

Ви дійсно займаєтеся серйозними речами, і ніхто цього не заперечує. Але, все ж, навіть у найщільнішому робочому графікові можна знайти спеціальний час, протягом якого ви зможете відпочити і відновити свої сили.

10. Ви не можете вигравати всі битви.

Не кожна битва може бути виграна. Так, будуть траплятися моменти, коли ви будете програвати, коли досягнуті вами результати будуть швидше вас розчаровувати, ніж радувати. Прийміть це і рухайтеся далі.

 

11. Забудьте про порівняння.

Кожна людина унікальна по-своєму. Тому який сенс проводити порівняння, якщо ми всі такі різні? Нехай кожен живе своїм життям, не ставлячи питання, хто краще.

12. Минуле не має значення.

Що було, то було. Минуле не можна змінити. Учіться на ньому, але не чіпляйтеся за нього, відчуваючи жаль або образи. Навчіться відпускати і дивитися в майбутнє.

13. Візьміть відповідальність за себе.

Ви будете робити помилки, ви зіткнетеся з проблемами, але не звинувачуйте нікого, крім себе, за ті помилки, які ви робите, і за ті проблеми, з якими ви стикаєтеся. Беріть відповідальність за все, що ви робите, і за все, що відбувається з вами. Це дозволить вам стати людиною, здатною приймати рішення.

14. Помилки стають правильними рішеннями, коли приходить потрібний час.

Важкі часи — це частина життя. Але найкраща властивість життя полягає в тому, що воно постійно рухається вперед, залишаючи все, що сталося в минулому. Коли-небудь, ваші важкі часи залишаться позаду, і ви опинитеся в тому майбутньому, про який мріяли.

15. Допомагайте іншим.

Приходьте на допомогу іншим людям, будьте поруч з ними, коли ви їм потрібні, станьте їхньою опорою, завдяки цьому ви зможете вирости в людину з великої літери. Безкорисливість багато чому нас вчить.

16. Перестаньте турбуватися про те, що думають про вас інші.

Не всі люди будуть отримувати радість від того, що ви робите. Завжди знайдеться та людина, яка буде заздрити або навіть відчувати ненависть. Не дозволяйте їй дістатися до вас. Думка таких людей не має ніякого значення.

17. Час лікує.

Проходить час, і ми знову знаходимо в собі сили рухатися вперед. Якщо ви зараз відчуваєте біль, не хвилюйтеся. Час пройде, і все це залишиться в минулому.

18. Усе змінюється.

Світ постійно змінюється. Погані і хороші часи — усі вони приходять і йдуть. Ви теж будете постійно зазнавати змін. Тому не тримайтеся за щось надто сильно — приймайте зміни такими, якими вони приходять до вас.

19. Тримайте дорогих вам людей ближче.

Оточіть себе позитивно налаштованими, близькими вам людьми. Найчастіше життя підкидає нам один неприємний сюрприз за іншим — саме в такі моменти дуже потрібна підтримка хороших друзів. Тримайте їх ближче: вони того варті.

20. Не ревнуйте.

Ревнощі не дають нам нічого доброго. Перестаньте ревнувати — краще витратьте свій час і енергію на більш важливі речі.

21. Будьте вдячні.

Ви зробили добру справу, вам зробили добру справу. Будьте вдячні за це. Цінуйте все хороше, що підносить вам життя.

22. Станьте вчителем.

Ми можемо вчитися в інших, і ми можемо вчити їх. Не бійтеся розповідати оточуючим про свій досвід, допомагати рости і рухатися вперед.

Життя — це досить виснажлива подорож, і в наших силах зробити його набагато приємнішою. Зробіть правильний вибір, зробивши своє життя набагато багатшим. Заради цього ми й живемо.

Здійснено переклад.

Зображення — pinterest.com. 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com