На рівні хмар...

23 грудня 2015
Anna Grechishkina
Я не буду багато писати про Мачу Пікчу, стародавнє місто інка. Просто тому, що у мене не вистачить слів описати весь той захват, який я відчувала там. Мені часто дуже складно відповісти на питання про те, що було найкращим, або найбільш вражаючим, або найулюбленішим в дорозі. Але в цьому випадку я можу з упевненістю сказати, що Мачу Пікчу - найдивніше місце, яке я бачила досі.

У якийсь момент, озирнувшись навколо, мені здалося, що саме так виглядає рай, і тут вперше підступив клубок до горла від пишноти і благоговіння.

Мачу Пікчу це, передусім, духовний досвід, це те місце, до якого ви будете повертатися в думках і спогадах знову і знову.

І так, найкраще, звичайно, опинитися там з самого ранку, з моменту відкриття о шостій годині. Людей все одно буде багато, але ви зможете спостерігати як змінюється ландшафт, рух хмар, поступово відкриваються гори, народження нового дня і нового життя.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше