На рівні хмар...

23 грудня 2015
Anna Grechishkina
Я не буду багато писати про Мачу Пікчу, стародавнє місто інка. Просто тому, що у мене не вистачить слів описати весь той захват, який я відчувала там. Мені часто дуже складно відповісти на питання про те, що було найкращим, або найбільш вражаючим, або найулюбленішим в дорозі. Але в цьому випадку я можу з упевненістю сказати, що Мачу Пікчу - найдивніше місце, яке я бачила досі.

У якийсь момент, озирнувшись навколо, мені здалося, що саме так виглядає рай, і тут вперше підступив клубок до горла від пишноти і благоговіння.

Мачу Пікчу це, передусім, духовний досвід, це те місце, до якого ви будете повертатися в думках і спогадах знову і знову.

І так, найкраще, звичайно, опинитися там з самого ранку, з моменту відкриття о шостій годині. Людей все одно буде багато, але ви зможете спостерігати як змінюється ландшафт, рух хмар, поступово відкриваються гори, народження нового дня і нового життя.
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com