Помічники Святого Миколая

24 листопада 2015
Редакція
"Помічники Святого Миколая" – це щорічний проект Ротаракт Клубу (Івано-Франківськ), покликаний допомогти діткам, які потребують цього, створити особливий святковий настрій у найкращу пору року! 

Минулоріч команда проекту допомогла Св. Миколаю прийти до вихованців садочку №16 "Рушничок" (м. Слов’янськ). 81 дитина отримала смачні подарунки і ще багато цікаво від небайдужих Прикарпатців. В цьому садочку навчаються дітки з особливими потребами та вадами зору. За рік спільно з іншими Ротаракт Клубами та Ротарі Клубами, Ротаракт Клуб ІваноФранківськ зробив кілька проектів саме для цього садочку. Тому вдалось також придбати обладнання для лікування вад зору, щоб дітки мали змогу піти у звичайну школу.    

Цього року у планах команди - подарувати відчуття свята значно більшій групі дітей. Окрім вихованців садочку "Рушничок" (м. Слов’янськ), Св. Миколай готує гостинці й для діток, які проживають в смт. Миронівський (Артемівський район, Донецької області), неподалік Дебальцево. Загальний список склав 369 дітлахів. З метою збору необхідних коштів для купівлі подарунків, організатори власноруч шиють і реалізовують ялинкові прикраси. 
 
Трішки про команду: Ротаракт – це міжнародна молодіжна організація, яка здійснює соціальну та благодійну діяльність за межами політики та релігії. Ротаракт є програмою Ротарі Інтернешнл – найстарішої громадської клубної організації, яка охоплює понад 36 000 клубів у 165 країнах та існує з 1905 року.

Ви можете запитати, чим саме займається Ротаракт? Ротаракт Клуби організовують різноманітні проекти та заходи, які, зазвичай, в тій чи іншій мірі, відповідають інтересам членів клубу. Однак існує три напрямки в межах діяльності Ротаракту, котрими займаються всі клуби: благодійні проекти, професійний розвиток та розвиток лідерства. Ротаракт ставить за мету вирішення соціальних проблем через служіння суспільству, зміцнення дружби та взаєморозуміння між країнами через міжнародну діяльність і підтримку особистих контактів з ротарактівцями з різних країн світу.       

Запрошуємо вас стати помічниками Св. Миколая в цей передсвятковий час. Усмішка дитини – варта усіх прикладених зусиль і саме з цієї маленької зміни починається шлях до кращого майбутнього. Ви також можете запропонувати свої варіанти співучасті. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.  
       
Сторінка у facebook: www.facebook.com/RotaractIF                  
Подія у facebook: www.facebook.com/events/187546084916389      
Контактний номер +380669170470

Олечка Косович – координатор проекту "Помічники Святого Миколая"     
Ротаракт Клуб Івано-Франківськ
       
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше