Помічники Святого Миколая

24 листопада 2015
Редакція
"Помічники Святого Миколая" – це щорічний проект Ротаракт Клубу (Івано-Франківськ), покликаний допомогти діткам, які потребують цього, створити особливий святковий настрій у найкращу пору року! 

Минулоріч команда проекту допомогла Св. Миколаю прийти до вихованців садочку №16 "Рушничок" (м. Слов’янськ). 81 дитина отримала смачні подарунки і ще багато цікаво від небайдужих Прикарпатців. В цьому садочку навчаються дітки з особливими потребами та вадами зору. За рік спільно з іншими Ротаракт Клубами та Ротарі Клубами, Ротаракт Клуб ІваноФранківськ зробив кілька проектів саме для цього садочку. Тому вдалось також придбати обладнання для лікування вад зору, щоб дітки мали змогу піти у звичайну школу.    

Цього року у планах команди - подарувати відчуття свята значно більшій групі дітей. Окрім вихованців садочку "Рушничок" (м. Слов’янськ), Св. Миколай готує гостинці й для діток, які проживають в смт. Миронівський (Артемівський район, Донецької області), неподалік Дебальцево. Загальний список склав 369 дітлахів. З метою збору необхідних коштів для купівлі подарунків, організатори власноруч шиють і реалізовують ялинкові прикраси. 
 
Трішки про команду: Ротаракт – це міжнародна молодіжна організація, яка здійснює соціальну та благодійну діяльність за межами політики та релігії. Ротаракт є програмою Ротарі Інтернешнл – найстарішої громадської клубної організації, яка охоплює понад 36 000 клубів у 165 країнах та існує з 1905 року.

Ви можете запитати, чим саме займається Ротаракт? Ротаракт Клуби організовують різноманітні проекти та заходи, які, зазвичай, в тій чи іншій мірі, відповідають інтересам членів клубу. Однак існує три напрямки в межах діяльності Ротаракту, котрими займаються всі клуби: благодійні проекти, професійний розвиток та розвиток лідерства. Ротаракт ставить за мету вирішення соціальних проблем через служіння суспільству, зміцнення дружби та взаєморозуміння між країнами через міжнародну діяльність і підтримку особистих контактів з ротарактівцями з різних країн світу.       

Запрошуємо вас стати помічниками Св. Миколая в цей передсвятковий час. Усмішка дитини – варта усіх прикладених зусиль і саме з цієї маленької зміни починається шлях до кращого майбутнього. Ви також можете запропонувати свої варіанти співучасті. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.  
       
Сторінка у facebook: www.facebook.com/RotaractIF                  
Подія у facebook: www.facebook.com/events/187546084916389      
Контактний номер +380669170470

Олечка Косович – координатор проекту "Помічники Святого Миколая"     
Ротаракт Клуб Івано-Франківськ
       
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше