Злетіти, щоби побачити...

10 грудня 2015
Anna Grechishkina
Наска - одне з тих місць в Перу і в усьому світі, яке буквально просякнуте і дихає древньою історією й досі нерозкритими загадками. Відповідно, це місце приваблює безліч туристів і дослідників з усього світу.

Наска асоціюється насамперед з Лініями Наска, гігантськими геометричними і фігурними геогліфами на плато, яке простягнулося на багато кілометрів. Схоже, що ці геогліфи були створені древньою культурою наска, розквіт якої припав на період між 500 р до н.е. і 500 р н.е. Зображення досягають кілька сотень метрів в довжину і з землі їх розпізнати майже неможливо.

Виникає безліч питань, пов'язаних з тим, як стародавнім людям вдалося створити ці гігантські зображення, а також з якою метою. Існують різні версії, починаючи від того, що це був найбільший у світі астрономічний календар, закінчуючи припущенням, що лінії служили орієнтиром для посадки інопланетних космічних кораблів. У будь-якому разі, Лінії Наска залишаються однією з найбільших нерозгаданих загадок людства, і звичайно ж, включені в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Зображення Наска можна найкраще побачити з висоти пташиного польоту. Для цього тут існує безліч можливостей політати на невеликих літаках. Чесно кажучи, захід цей не для слабкодухих, і у мене з моїм страхом висоти з самого початку виникали сумніви, чи варто це робити. Але я вирішила, що раз я вже тут, втрачати таку можливість було б нерозумно, тому я зібрала в кулак всю силу волі та зважилася на політ. Незважаючи на весь екстрим, це того варте.

Крім Ліній Наска в околицях можна побачити акведуки, створені стародавніми племенами, яким близько 2000 років і якими місцеві люди досі користуються, храм Інка і багато іншого. Навіть менеджер готелю, в якому я зупинилася в Наска, виявився стопроцетним інка! Ніно, було приємно познайомитися! Так що початок занурення в культуру наска - інка успішно покладено!
   
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Олександр Олександр 11 грудня 2015
чудова подорож.
Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше