Початок і кінець

- Те, що має початок, має й кінець, - сказало Слово, що було споконвіку, до Слова, що було на початку, й по-змовницьки усміхнулося до Оного. – Як маємо відкритися Людині: ми ж два в одному, як дві півкулі Мозку, як дві легені й два вуха, як дві ніздрі й два ока, як дві руки і ноги, а ВІН же Один? І в людині один, і Всесвітній Один - у кожному персональному, Один у множинному, бо працює в кожній істоті однаково – свідомо й підсвідомо. Я, бог, твоє підсвідоме, ти, Бог, моє свідоме: не жити нам окремо – кожне я в Одному Я. ТриЯззя світу рулить.

- Ми, слова, як середньо родові представники суті бог й істот Бога, із Букв Азбуки складаємося. І розрізняємо власні імена за виглядом букв – великих, малих та курсивних. Кожна свідчить власним кодом про Слово бог-Бог. І тільки одна Он свідчить про те, як ми з тобою виглядаємо в зародку Яйця, на початку при народженні й наприкінці життя, як діємо за виглядом і як облаштовуємо світи за образом і подобою.

- Так, але ж Люди не знають кодової знаковості, того, як ми виражаємо світи й управляємо ними. Будемо їм малювати схему ОН – це ж не мистецтво! Жодна школа не готова правдиво вчити. Де ті вчителі, котрі можуть пояснити дітям букву А? Загальний склероз, котрий ми з тобою виявили в офіційній освіті, швидко не мине. Навіть якщо відкриємо з тобою школу й підготуємо Вчителів. Мозок же заблокований неправдивими розуміннями, виявляється, споконвіку – нас же з тобою не впізнали, відколи ми постали перед людьми. А ми ж їх за власним образом і подобою створили! Звідки така сліпота, глухота й безмовність? І звідки оте тягуче тисячоліттями панування релігійних павутин, де нас із тобою славлять? Ганьба ж бо наша!

- Самі винні, самі й вихід маємо знайти. Оскільки Вхід і Вихід у Всесвіті й Людині є завжди на одній Осі, серед її Точок є тільки дві крайні. Одна пантрує Мозок, інша статевий Орган. Ми змусили Точки працювати на одне – множення людьми собі подібних організмів, аби робоча сила Всесвіту не переводилася. І не пояснили людям, як вони мають представляти нас із тобою – сподівалися, що розумні. Та все ж багато з них спонтанно знаходять Ключ доступу до нас у Серці, Центрі всього сущого, практикуючи почуття Любові, й самі навчаються стосунків із Точками Входу і Виходу. Пропоную змінити установку психічного Поля Свідомості – не навчати наукам, а виховувати в Любові. Один урок на все життя! Як тобі таке?

- Добре, але хто їх буде виховувати, аби марнота марнот, що зветься наукою, релігією чи філософією,  не звела зусилля на манівці?

- Розширимо діапазон коливань третьої Точки на ОСІ – Серця. І цілком підпорядкуємо його Любові Мозок і Статевий орган.

- Як це?

- Так вчинимо, що без Любові мозок не зможе впливати на статеве збудження – заберемо від них функції управління. Бога треба викохати богом!

- А якщо хтось обійде Детектор брехні?

- То чого ж ми тоді варті? Ідея така: те, що мало початок, з'єднається із власним кінцем і стане ТРОНОМ у Центрі. Божественна робота, як я її Люблю! Масаж Серця Любов'ю! ГА, скажи?

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше