По - любому Полюбовна мантра

26 жовтня 2018
Lidia Matviyenko /LidikArt/

Будь зі мною, будь в мені, буди в мені найкраще, світле. Говори до мене, мовчи зі мною, розповідай мені і вивідуй у мене, слухай мене, навчай мене, обіймай, пригортай мене. Тримай мене за руку, цінуй мене, цілуй мене ніжно і легко, цілуй мене глибоко, повільно і з водоворотами, притискай мене до стін міста, м’яких диванів, дерев’яних підлог і кахельних плит, до себе гарячого, скидай з мене свіжі та вчорашні простирадла, скидай з мене одежі, скидай межі та зайві думки, дивися на мене, дивися в мене, заглиблюйся в саму суть, занурюйся в мене, посміхайся мені, смійся зі мною до надривних «не можу», відкривай мені нове, вкривай мене мурашками, залишай свій запах на моїй шкірі на весь день, вдихай мене, шепочи мені на вухо, зізнавайся мені у своїх дитячих страхах, підліткових «грішках», вшивай себе в мене, а потім навпаки, переливай мене через край і випивай повільно, або залпом, по-різному, бери мене до себе міцно, а тоді повертай на місце, виціловуй мені очі, виліковуй мені типовий погляд на речі, іди поруч, відкривай зі мною двері, і наступні, і наступні також, і ще багато дивних незнаних дверей, виймай з мене зізнання про безглузді намагання бути кимось іншим, вирушай зі мною, вирішуй зі мною, не чекай від мене бажання мати дітей і , можливо, воно прийде, визнавай мене, визнавай за мною право на - бути відвертою або мовчазною, відчиняй мене, кожен раз по-новому, фіксуючи в пам’яті мить, зализуючи там, де болить, відформатовуй мене, стираючи попередню інформацію, записуючи свою, нашу історію, творячи її свідомо, приймаючи її всеціло, душею, серцем і тілом. Amen.

Lidikart

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Позбудься від непотребу: в голові, квартирі і житті
Здійснюючи очищення на зовнішньому рівні, ми робимо можливими внутрішні зміни. Очищаючи простір, ми подаємо сигнал про готовність змінюватися. Хочете позитивних змін в житті — звільніть місце для них.
Читати більше
Чому чоловікам корисно носити термобілизну?
Зазвичай чоловіки набагато рідше приділяють увагу тонкощам формування свого гардероба. Проте в останні роки ця тенденція кардинально змінюється, особливо, коли мова йде про захисні елементи одягу.
Читати більше