Плутанина у поняттях: що важливо

23 березня 2014
Юлія Василів
Ми живемо у час, коли мислення стає мінімуму, натомість слідування встановленим визначенням – у більшості випадків і по-максимуму.  Для прикладу:

Асоціація із словом робота  - так треба, понеділок важкий день, п’ятниця – найбажаніший. Решта днів – транзитна зона під кодовою назвою «треба перебути».

Кар’єра – це коли ти впевнено рухаєшся драбинкою, а якщо впадеш чи там не дуже по інструкції супер-пупер робітника рухаєшся, то твоє резюме стане таке собі. Коли треба на одному місці праці бути неменше й року, бо рекрутери обминатимуть Вас боком. Хочеться сказати – нехай… може до кращого? П.с. нічого не маю проти позиції чи професії рекрутера.

Щастя – коли можна багато всюди їздити, купувати речі і все, що хочеться, ні в чому себе не обмежувати. А! ще виставляти усі фото у фейсбук, твітер і так далі… Колись колекціонували марки – тепер – лайки. Що далі?
При цьому мало хто задумується, що насправді саме обмеження означає ріст.  Воно ним із часом стає.

Любов – потрібна, але змінна складова життя. Сьогодні один чи одна, завтра щось, хтось інший. Я дбаю про свої інтереси і своє я – у нас же вільна країна, де свобода понад усе (тільки яка свобода?). Тобто любов це можливість і право, а не обов’язок. А може навпаки чи, як мінімуму, рівноцінно?

Сім’я – треба – колись напевно, але це все таки часто обмеження. Як же  я буду узгоджувати з кимось, де мені проводити час, на що трати гроші? Спочатку кар’єра як гарантія (чи як там було сказано: ввечері – гроші, зранку – стільці), а потім все решта… Тільки коли «потім», чи є у нас це «потім» і що може на сьогодні взагалі бути гарантією? Може варто спочатку навчитися віддавати – хоч щось?

Друзі – чим побільше. Особливо у соцмережах. Нетворк, нетворк і ще раз нетворк. Якщо не виходить – спеціальні книги Вам у поміч, де вказано, коли усміхнутися, як себе поводити, як взагалі бути. Чітка механіка для мінімальної похибки. 

Будемо продовжувати? Мабуть варто кожному подумати на власним списком…

Висновок: усе можна спотворити, але набагато більше можна змінити. Якщо хотіти. То будьмо відвертими – чого ми хочемо, що нам мішає і взагалі  - скільки можна?

Розібратися із поняттями, щоб БУТИ… а не обманювати себе, маскуючи усе за гарними і прийнятними визначеннями. Абсурд, а життя надто коротке і цінне, щоб бути цим абсурдом. 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше