ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ЗАРАДИ ЄДИНОЇ УКРАЇНИ

7 квітня 2019
Akme-Ukraine

9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який стартував  6 квітня 2019 року на ВДНГ з родинно-дитячих стартів, знову продемонстрував  повну готовність до однієї з головних подій спортивної України. Ви не були ані серед учасгиків, ані серед вболівальників? Дарма, повірте. Дитячий сміх, щасливі батьки, чемні організатори, турботливі волонтери і сонце, вітер, свіже повітря... Чи багато потрібно людині для щастя?

Основний старт – 7 квітня на Контрактовій площі – свято із свят. І співпало з нашим Благовіщенням. Тому коли вас вітали зі святом, то справді було із чим.

Всі очікували заявлених компанією Run Ukraine  спортивних зірок та рекордної кількості учасників – майже 13 000 бігунів із 57 країн. За даними, які надані https://kyivhalfmarathon.org/, серед українців:

 • Олександр Сітковський (м.Маріуполь, Україна) – майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських Ігор (2008, 2012, 2016рр), чемпіонатів Європи, багаторазовий чемпіон України, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:02:46, атлет статусу Gold Label IAAF.
 • Роман Романенко (м.Дніпро, Україна) – бронзовий призер 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, призер, 7th Nova Poshta Kyiv Half Marathon. Майстер спорту України, учасник чемпіонату світу, Європи, призер Кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазовий чемпіон України, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:03:22.
 • Лашин Дмитро (м.Київ, Україна) – майстер спорту України, чемпіон і бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді, бронзовий призер Кубку Європи з бігу на 10 000м, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:02:52.
 • Ігор Русс (м.Київ, Україна) – майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон України з півмарафону, учасник Олімпійських ігор (2016р.), учасник Чемпіонату світу з марафону, особистий рекорд на марафонській дистанції – 2:12:45.
 • Дмитро Сірук (м.Костополь, Україна) – майстер спорту України, чемпіон України з бігу на 10 000м, багаторазовий учасник чемпіонатів світу з кросу та напівмарафону, срібний призер чемпіонату Європи з кросу в командному заліку, учасник чемпіонату світу з напівмарафону, бронзовий призер Кубку Європи у бігу на 10 000м в командному залік, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:05:50.
 • Іван Гешко (м.Чернівці, Україна) – заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м в приміщенні, учасник Олімпійських ігор (2000, 2004 та 2008рр), особистий рекорд на дистанції 1500м – 3:30,33.
 • Ольга Котовська (м.Рівне, Україна) – майстер спорту України міжнародного класу, учасниця Олімпійських Ігор (2016), Чемпіонату Європи, призерка кубка Європи на 10 000 м у команді, багаторазова чемпіонка України, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:12:19.
 • Дар’я Михайлова (м.Біла Церква, Україна) – учасниця Чемпіонату світу з марафонського бігу, чемпіонка України з бігу на 10 000 м, переможниця і призерка міжнародних стартів з півмарафону і кросу, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:13:14.
 • Софія Яремчук (м.Київ, Україна) – майстер спорту України, чемпіонка України з півмарафону, переможниця багатьох міжнародних пробігів, учасниця чемпіонатів Європи та світу з напівмарафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:11:00.
 • Віка Потерюк (м.Рівне, Україна) – чемпіонка України з півмарафону, призерка Чемпіонату України з півмарафону і марафону, переможниця і призерка міжнародних стартів, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:16:21.
 • Валентина Полтавська (м.Одеса, Україна) – володарка кубка України з марафону, призерка Чемпіонату України з півмарафону і марафону, переможниця і призерка міжнародних стартів, особистий рекорд на марафонській дистанції – 2:38:10.
 • Наталія Семенович (с.Ківшовата, Україна) – переможниця і призерка українських та міжнародних змагань з кросу, а також на 5 000м, 10 000м, півмарафону і марафону, учасниця чемпіонату Європи з кросу, особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:16:13.

Іноземні атлети:

 • Берхейн Тесфей Берх (Ерітрея) – переможець півмарафону Bredase (2018p.), особистий рекорд на півмарафонській дистанції – 1:00:54.
 • Корір Джеофрі Кіпкіруі (Кенія) – віце-чемпіон Чемпіонату світу з кросу серед юніорів, переможець і призер міжнародних змагань на дистанціях 10 000м, 10 кілометрів і 15 кілометрів, особистий рекорд на дистанції 10 000м –  28:12,7.
 • Хуріса Дерара Дезалегін (Ефіопія) – учасник Чемпіонату світу з кросу серед юніорів, переможець і призер міжнародних змагань з півмарафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:01:45.
 • Санг Бернард Черуійот (Кенія) – переможець і призер міжнародних змагань на 10 000м, півмарафону, марафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:02:49.
 • Дересса Січала Кумеші (Ефіопія) – переможниця і призерка міжнародних змагань з пів марафону і марафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:10:56.
 • Мосоп Леоніда Ємветіч (Кенія) – переможниця і призерка міжнародних змагань на дистанціях 10 км, півмарафону і марафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:10:11.
 • Воте Шуко Дженемо (Ефіопія) – переможниця і призерка міжнародних змагань з марафону, особистий рекорд на марафонській дистанції –  2:24:31.
 • Кимелі Даізі Джепту (Кенія) – переможниця і призерка міжнародних змагань на дистанціях 10 км, 15 км, півмарафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:08:59.
 • Бенчаткі Фатіха (Марокко) – переможниця і призерка міжнародних змагань на дистанціях 10 км, 15 км, півмарафону, особистий рекорд на півмарафонській дистанції –  1:12:00.

 На дистанції 10 км 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon можна буде зустріти вітчизняних елітних атлетів:

 Андрій Аліксійчук (м.Бахмут, Україна) – багаторазовий чемпіон України серед юніорів та молоді на дистанції 1500м, призер чемпіонату Європи серед юніорів, особистий рекорд 1500м – 3:44.

 1. Артем Алфімов (м.Бахмут, Україна) – багаторазовий Чемпіон України з бігу на 1500м, 5000м, 10 000м серед юніорів та молоді, особисті рекорди: 1500м – 3:50 , 5000м – 14:32.
 2. Дмитро Ніколайчук (м.Київ, Україна) – майстер спорту України, 4-ох разовий срібний призер, 5-ти разовий бронзовий призер Чемпіонату України, особисті рекорди: 800м – 1:49:24, 1500м – 3:50:23, 5000м – 15:17, 10 000м – 32:16.
 3. Ксенія Пироженко (м.Київ, Україна) – Чемпіонка України 2018 року серед молоді на 10 000м, особистий рекорд – 38:19,96.
 4. Ірина Довгуша (м.Київ, Україна) – Чемпіонка України 2018 року серед юніорів в бігові на 10 км, особистий рекорд – 40:36.

Так, і зірки, і корпоративні команди, і батьки з дітьми, і іноземці, і вітчизняні спортсмени - всі вийшли на старт і долучилися до спільної справи. Але зупинимось на кількох, на наш погляд, виразних деталях.

Такі різні старти

Кожен готується до старту по-своєму. Хтось робить селфі, інший - повідомляє телефоном своїм друзям про свою готовність бігти, хтось - цілується та обнімаєтья. А є й ще такі, що роздивляються навколо та шукають знайомі обличчя серед бігунів. 

Такі різні слогани

Учасники свята радо ділилися ключовими меседжами. Серед них такі:

ПЕРЕМАГАЙ ЛЕГКО! (Валерій, Інна, Нова пошта)

ВСЕ ДЛЯ ЛЮДЕЙ! (Артем, SMILE)

ЗАРАДИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я! (Тетяна, Vodafon)

ШВИДКІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ! (Галина, Vodafon)

ТІЛЬКИ СПРАВЖНЯ КРАСА ТА ЕМОЦІЇ! (ОЛьга, Brocard)

СПРОБУЙ! (Ганна, Kabanocy)

ЖІНКА БІГАЄ! (Андрій)

Такі різні фініши

Хтось добіг першим. Але таких небагато. І про них - окремо. Хтось прийшов останнім. Інший був серед основної маси бігунів. Так би мовити в "золотій середині". Були втомлені й не дуже, були одинаки й групи, готові до розмови й такі, що мріяли про тишу.

Але спільні емоції

Перше, що бачив, це - радісні очі на щасливих обличчях. А ще - готовність ділитися своїм щастям, робити щаслими всіх, бігти наступного року.

Але спільні зусилля

Українці давно зрозуміли сенс спільних дій. Пам'ятаєте нашу національну пораду про те, що разом й батька легше бити? Бити, звісно, ніхто нікого не збирався на цьому святі, проте синергія організаторів, професійних спортсменів і аматорів, вболівальників та перехожих утворили нових, власне український варіант TOTAL QUALITY.

Але спільний гумор

Актуальним жартом свята видалося запрошення до проходження допінг-контролю.

Як тебе не любити, Києве мій?

ГУРТУЙМОСЯ ТА ГОТУЙМОСЯ

ДО 10th Nova Poshta Kyiv Half Marathon!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

8 порад, як подбати про навколишнє середовище
У часи, коли в Україні війна, а у світі коїться казна-що, ми часто забуваємо про важливі речі. Сьогодні мова піде про одну з них — навколишнє середовище. Й ось дружнє нагадування, як ми можемо йому допомагати.
Читати більше
Добірка рецептів смачних літніх страв
​Літо — чудова пора, коли нашвидкоруч можна приготувати максимально корисні страви із сезонних овочів та фруктів за мінімум часу. Тому підготували для вас добірку легких рецептів прохолодних літніх страв від професійних шеф-кухарів.
Читати більше