Плейлист Есперанто: 12-18 вересня

18 вересня 2020
Olegh

Аргентина. Nicki Nicole подивилася трилогію Мартіна Скорсезе, і її накрило настільки, що вона видала власний ролик у дусі «Хресного батька». І публіка, і критика зустріли новинку дуже прихильно. Незважаючи на те, що у пісні Нікі лається ніжно, як мед, і брудно, як швець. Спишемо це на mala vida – кепське життя.

Франція. Він живе на два континенти. В Алжирі його ще пам’ятають, як Абдерауфа Дерраджі. У Франції він молода зірка Soolking. Випущений ним рік тому сингл Rockstar зібрав 68 мільйонів переглядів у Ютубі. Soolking вирішив ще раз поставити на щасливу карту й запиляв кліп під назвою  Rockstar2. Поки що спрацьовує: за 3 перших дні – 5 мільйонів кліків.  

Білорусь-Литва. Колись ця пісня звучала й по-українськи. Але зараз литовський гурт Biplan змодифікував її білоруську версію. Там вона потрібніша. Хоч це зовсім не протестний рок. Радше – ковток свіжого повітря.

Чехія. Добова доза оптимізму від Michal Horák, котрий почувається, як ніколи, vpoho. Тобто в чудових кондиціях. Красуня в автобусі обдарувала усмішкою, наче шоколадку проковтнув. На роботі цілий день бив байдики, а шеф похвалив за старанність. Подружка погодилася разом пообідати, ще й за все заплатила. Єдине, за що хвилюється Міхал, щоб не стало ще краще.

Італія. На початку вересня вийшов новий диск Gigi D'Alessio з модерними обробками його кращих пісень. Флагманським треком стало свіже прочитання Джіджового хіта 20-літньої давності Buongiorno в кооперації з 10 кращими бійцями неаполітанської реп-сцени.

Боснія та Герцеговина. От і осінь з анонсом. «Коли настає жовтень і падають дощі, я згадую про літо і про неї. І не соромлюся сліз. Це старе кохання пише вірші», – вдарився в сентименти сараєвський гурт Hari Mata Hari. Нема на то ради. Готуємо носовички, пледики і вовняні шкарпетки.

Польща. Феномен «диско поло» незбагненний. Те, що у нас крутили в концерті вітань 90-х, поляків вставляє досі. Але й серед того весільного кічу є цікаві екземпляри. Як-от Miły Pan, він же –  Пйотр Колачинський у паспорті, він же  – пілот П’єтрек у кліпі. Зауважте, про його авіакомпанію жодного відгуку в ТripAdvisor. Мабуть, ніхто не витримав цього феєричного перельоту.

Туреччина. Zen-G – один із затятих нонконформістів турецького репу. Свій музичний спротив почав ще у підлітковому віці, коли забудовники захотіли знести старий ромський квартал Сулукулу у Стамбулі, де хлопець виріс. Але навіть таких вічних революціонерів, у татухах і шрамах, інколи тягне на лірику. Нехай і своєрідну: «Я стискав твою руку. Я цілував твої губи. То було, як апокаліпсис».

Німеччина. Німецький югендштиль – це громіздко, важко і все-таки магнетично. Він дається німцям найкраще. Що в архітектурі, що в музиці. Ось черговий приклад – саксонські металісти Nachtblut зі своїм моторошним ляльковим будиночком  – пупенгаузом.

Португалія. Тренер португальського «Голосу країни», уродженець Анголи, Anselmo Ralph забронював за собою нішу головного романтика місцевого ефіру. Як Олександр Пономарьов в Україні. Свіжа журлива балада від Ансельмо про (єс оф коз) втрачену любов. «Коли жінку вже не цікавить чужа помада на моїй сорочці, невідомі номери в телефоні, з ким я і де я – значить кохання померло».

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com