Плейлист Есперанто: 1-7 червня

12 червня 2020
Olegh

Італія. Репер J-AX клонується в зграю маленьких бородатих велосипедистів, щоб влаштувати собі фесту і фелічіту. Є й друга версія цієї пісні. Але мультяшна мені подобається більше. 

https://www.youtube.com/watch

?v=nM82XtnvJuw

Туреччина. Балконні співи – тренд сезону. На цей раз маємо барвисту картинку зі Стамбула з Айлою Челік. А також - безліччю вазонків і домашніх улюбленців.

Чехія. Танчі! Тобто танцюй. Чеський душевний мультик, навіяний старими добрими часами, у кольористиці Михайла Демцю і з оперним бек-вокалом. Головна партія і віолончель – Павел Чадек.

Албанія. Чуттєва порція албанського року. Так, він існує. Бойкен Лако – один із ветеранів жанру. Пам’ятає ще Енвера Ходжу. Але й досі гідно тримається за гриф.

Словенія. Бадьорий шлягер від Даре Кауріча з приятелями на тему: я їду дому. Рейки-рейки, шпали-шпали. Дрібка вінтажу, дрібка регі. О, маммо, маммо, я приїхав!

Фінляндія. Двоє фінських імігрантів – один під ніком Сексуально-шоколадний, а другий просто Dosdela зарядили карамельний кліп про своє солодке й безтурботне життя. Але ми здогадуємося, що це сарказм.

Іспанія. Колумбійська інтервенція в іспаномовних чатах. Себастьян Ятра і гурт Morat ніяк не можуть втямити, навіщо заперечувати любов? А й справді.

Болгарія. Ніжна балада Георгія Зайкова і гурту Liter Jack  –  Сняг През Май. Перекладу не потребує. З огляду на нашу нещодавню  весну – тема животрепетна.

Ізраїль. Порожній аеропорт. Єдина пасажирка в розпачі намагається вилетіти на Балі, в Італію, в Анталію, хоч куди. Як ми її розуміємо. А Іврі Лідера не дуже. Бо співає він на івриті.

Франція. Співак Kikesa, котрий уявляє себе новітнім хіпі, створив ремкіс, присвячений усім, хто погано танцює. Приблизно так, як він. Мовляв, не тушуйся, бро.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com