Від забуття до відкриття

7 березня 2018
Olka Yakubovska

Вже близько 10 років у Кам'янець-Подільському національному університеті ім. І. Огієнка існує "підвал". Офіційною мовою - реставраційні майстерні, кабінети малюнку та скульптури КПНУ ім. І. Огієнка, однак ця територія набагато глибша за змістом, тому що тут кояться дива...

Невеличкі кабінети, налагоджена співпраця з фондами Кам'янець-Подільської картинної галереї, самовідданість викладачів та дружня атмосфера. Студенти під наглядом наставників вчаться реанімувати живописний спадок міста-музею, а результатами їхньої праці можна насолодитись в експозиційних залах Картинної галереї у Старому місті. Кожного року, двічі - у червні та в лютому, проводиться прилюдний захист дипломних робіт випускників кафедри ОДПМ і РТМ (kpnu-art.3om.co.ua), на який можуть прийти всі охочі.

Загалом дипломна робота складається з 3 частин: наукове дослідження, реставраційна робота та копія з картини давнього майстра. Виконання цих трьох завдань гартує з колишнього студента - відповідального науковця та майстерного художника.

26 лютого відбувся захист магістерських робіт, на якому були представлені дипломні роботи випускників відділення реставрації та декоративно-прикладного мистецтва. 

далі буде...

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Арт-галерея «Мануфактура» представить виставку «Антропогенез: витоки, предмет, тіло»
26 травня арт-галерея «Мануфактура» представляє персональну виставку чернігівського художника Євгена Шаповалова під назвою «Антропогенез: витоки, предмет, тіло». У контексті мистецтва та цієї виставки – це еволюція людства у проявах його стародавніх культур, творів, предметів та показ самих людей без зайвих прикрас.
Читати більше
ВИСТАВКА РОБІТ ХУДОЖНИКА ЗОЛТАНА ШОЛТЕСА В УГОРСЬКОМУ КОНСУЛЬСТВІ
Майже десяток експонованих робіт представлені з приватних фондів родини Золтана Шолтеса. Для виставки син майстра, Степан, підбирав ті роботи, які на його думку є найбільш вдалими, адже пам’ятає батькову науку: «Кожен художник має презентувати себе у кращому – це повага до глядача»
Читати більше