Підробки та оригінали: як придбати автентичні речі

16 липня 2018
Kelsey Keff

Чи знаєте ви, як відрізнити оригінал від підробки? Коли купуєте речі дорогого бренду, хочете отримати не лише саму річ, а й стати на мить частиною її історії. Адже будь-яка вартісна марка вклала безліч часу, ідей та сил, аби довести до пуття продукт. Тому, якщо вирішили придбати люксову сумку, маєте знати декілька нюансів, щоб вас не пошили в дурні. Залишайтеся з нами, поговоримо про особливості Chanel, Prada, Louis Vuitton. 

1. Chanel

Варто зазначити, що не буває сумок Шанель на знижках чи розпродажах за копійки. Уся колекція, яка не продається, знищується самою компанією. Тому сумки не можуть коштувати дешево. Продавець при покупці має видавати картку-посвідчення із серійним номером. Сумка з таким номером єдина в світі. Додам, що код може складатися із семи або восьми цифр, залежить від року випуску. Якщо сумочку зробили після 2005 року, цифр буде 8, до цієї дати  7. Також всередині сумочки буде нашивка з точно таким же номером, як на пластиковій картці. Зверху в правому куті знайдете голограма Chanel (див. зобр.). Колір картки чорний, шрифт  золотистий. Уся футнітура на сумці має бути одного відтінку, шви дуже щільні та мають збігатись на всій поверхні сумки. 

Оригінал 

Підробка

Важливо : Логотип Chanel має розташовуватись точно по центру  права С накладається на ліву літеру згори, а ліва С  на праву з-під низу. Шанель виробляють тільки в Італії та Франції. Якщо зазначена інша країна,  однозначно підробка.

Виробники культових сумок, насамперед, роблять деталі досконалими. Якщо є хоч найменша погрішність,  не сходяться шви чи фурнітура зроблена з пластику, будьте впевнені, ви тримаєте в руках підробку.

2. Louis Vuitton

Загалом сумку від Віттон важко відрізнити від копії, звичайно ж, якщо копія якісно зроблена. Почну з того, що, як і Шанель, сумка від Віттон має марку ідентифікації або так званий штамп модного дому. Букви на ньому розкажуть про те, у якій країні була зроблена сумка, а числа  коли саме. Друга і четверта цифри  це ідентифікатори року виробництва сумки (у нашому випадку це 2008 рік), а перша і третя цифри  це номер тижня в році (це 11-ий тиждень). Ось перелік букв, які є на оригіналах і завдяки яким ви можете автентифікувати, де була зроблена вона сумочка:

зроблені у Франції A0, A1, A2, AA, AAS, AH, AN, AR, AS, BA, BJ, BU, DR, DU, CO, CT, ET, FL, LW, MB, MI, NO, RA, RI, SD, SF, SL, SN, SP, SR, TJ, TH, TR, TS, VI, VX;
зроблено в Італії  BC, BO, CE, FO, MA, RC, RE, SA, TD;
зроблені в Іспанії  CA, GI, LO, LB, LM, LW;
зроблено в США  FC, FH, FL, LA, OS, SD;
зроблено в Швейцарії  DI, FA;
зроблено в Німеччині  LP.

На фото ми бачимо сумочку з Франції. 

Важливо: Букви повинні зображати ту країну, яку вибито в середині сумки "Made in..." Якщо вони не збігаються, це однозначно підробка.

Зверніть увагу на логотип: буква L має бути дуже короткою. Букви О навпаки  округлі і значно більші. Т  розташова дуже близько одна до одної, практично торчаючись. Шрифт дуже точний та чіткий, ось зверніть увагу на підробку, порівняйте з попереднім фото:

Хоча останній варіант  дуже якісна підробка. Потрібні подальші етапи ідентинтифікації.

На застібці має бути відбитий логотип Louis Vuitton. Він у бренду дуже чіткий, а сама фурнітура дорога, не пластикова. Зверніть увагу на фото: зліва оригінал, справа  підробка.

3. Prada

Варто почати з того, що середня ціна таких сумок  кілька тисяч доларів. Зверніть увагу на лого Прада, це взагалі основна риса, по якій можна можна відрізнити оригінали, адже брендовий лого абсолютно унікальний. 

Усі деталі на логотипі, навіть обшивка, мають бути ідеально точними, бо косий мінімальний шовчик бренд не допускає. Усе читабельне, найменші гравіювання в бренду абсолютно чіткі та не відсвічуються.

Разом із сумкою Prada вам надається цілий пакет документів на неї  картка автентифікації. Вона видається покупцю к вигляді картки, упакованої в темний конверт. На ній – опис товару + штрих-код, відповідний до цифр на внутрішньому боці сумки. Часто додається пластикова карта (з описом моделі і її особливостей). Персонал сертифікованих бутиків при прийомі товару ставить на сертифікаті штамп із зазначенням магазину і датою постановки товару на облік.

На зображенні нижче важко відрізнити оригінал від підробки, проте, якщо придивитись, можна побачити справа не цілком чіткий друк. Такого творці Прада не допускають.

На нижній фурнітурі сумки завжди вигравіювано логотип (!) тим самим шрифтом, що і на всій сумці. Це одна з характерних рис оригіналу. Додам, що цей бренд використовує натуральну шкіру, хрестоподібного виду. Тобто вона має чітко прослідковувати всі вигини, тому що це детальний друк.

Не менш важливе упакування сумки від Prada. Сумку повинні упакувати у бавовняний мішечок на шнурку (білий з чорним логотипом або темно-синій із золотим) і біркою всередині «Prada 100% cotton Made in Italy». Мішечок поміщають в коробку-футляр.

Важливо: прикріплена до підкладки металева (не пластикові або тканинна) пластинка з логотипом. Емаль підбирають під колір підкладки, а колір напису  під деталі фурнітури. Можливі лише два варіанти: «PRADA Made in Italy» і «PRADA Milano Made in Italy». Фурнітура використовується золота, срібна або рожева. В одній сумці використовують тільки один колір. Фурнітура і внутрішня металева пластина збігаються. Усі деталі  фірмові, іменні. А підкладки у сумок  чорні.

Далі буде!

Джерела та фото: racked.com

wondermika.com

vrodliva.in.ua

lollipuff.com

designerdaydream.com

garnamama.in.ua

sabrinascloset.com

Обкладинка  pinterest.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

30 цікавих фактів, які треба знати про Gucci
Коли ми думаємо про високоякісні бренди, Gucci часто є одним з перших, які спадають на думку. Незважаючи на те, що далеко не кожен може дозволити собі купувати товари Gucci, деякі вважають цей бренд незамінним у своєму гардеробі. Ось 30 цікавих фактів, які ви, можливо, не знаєте про цей висококласний бренд.
Читати більше
МОДНІ КОЛЬОРИ PANTONE ОСІНЬ - ЗИМА 2019/2020
Команда Інституту кольору Pantone опублікувала FASHION COLOR TREND REPORT NY Fashion Week Autumn/Winter 2019/2020, де представила наймодніші кольори майбутньої осені і зими. Саме цей звіт визначає ключові тенденції в області кольору майбутнього сезону.
Читати більше