Переваги стельових люстр для освітлення кімнати

15 січня 2019
Редакція

Сьогодні існує величезна кількість різноманітних освітлювальних приладів, але стельова люстра залишається, як і раніше, лідером продажів. Спробуємо пояснити, чим це викликано.

Стельові світильники: секрет успіху

Від правильно обраного освітлення залежить атмосфера житла. На сьогоднішній день існують різноманітні методики освітлення, пов’язані з розділенням приміщення на окремі зони. Але майже в усіх дизайнерських рішеннях класичний стельовий світильник присутній. Класичним його звуть, швидше за все, за звичкою. Якщо казати про зовнішній вигляд, можна купити люстру будь-якої форми, кольору чи дизайну.

Головна перевага такого приладу в тому, що він освітлює весь периметр приміщення, робить своєрідний фон, на якому можна зробити додаткові світлові акценти. Звичайно, можна обійтися й однією стельовою люстрою. Та дизайнери радять комбінувати верхнє світло з різноманітними точковими джерелами — торшерами, невеликими світильниками, бра тощо.

Є й інші переваги:

  • Відсутність необхідності у великому просторі. Можна купити люстри для розташування і в невеличкій кімнаті.
  • Різна ступінь захисту: деякі моделі можна використовувати у ванній кімнаті чи на кухні.
  • Можливість застосовувати для натяжних стель (окремі модифікації).
  • Простота в обслуговуванні й експлуатації (єдине, що треба робити, — за необхідністю, міняти лампочки).

Класифікація стельових люстр

Тепер про те, яку люстру купити на сайті www.linija-svitla.ua в Києві. Залежно від способу монтажу виділяють три категорії моделей.

Умонтовані. Це не тільки точкові джерела світла, але й досить великі вироби різноманітних форм. Це найбільш компактні моделі, корпус яких убудовується в поверхню. Зовнішня пласкість може бути на одному рівні зі стелею чи трохи виступати.

Накладні. Такі світильники монтують на поверхню. Ці прилади більш за все підходять для невеличких кімнат з невисокими стелями.

Підвісні. Ці люстри закріплені на стелі за допомогою кабелів, тросів та інших конструкцій. Дуже зручними є світильники, висоту розташування яких можна регулювати, та споти (направлення світла змінюється).

Окрім традиційних виробів, у продажу є ЛЕД-моделі. Коштують такі люстри в Києві недешево, але надзвичайно надійні, довговічні та знижують витрати на електрику в 5-8 разів, за іншими однаковими умовами.

Обкладинка — pinterest.com.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше