Переваги лазерної епіляції над іншими методами

10 березня 2024
Редакція

Лазерна епіляція — один з найефективніших методів видалення волосся. Але щоб клініка успішно функціонувала, потрібно забезпечити її ефективними приладами, як-от лазер моноліт. Він має унікальну діодну технологію, український сертифікат відповідності, пройшов міжнародну сертифікацію та здатний виконувати кілька функцій. Серед яких лазерна епіляція, антивікова терапія, лікування судинних патологій та пігментації, терапія акне. Чому лазерна епіляція — така популярна й прибуткова процедура, розбираємо далі. 

1. Швидко та легко

На відміну від традиційних методів видалення волосся, як-от гоління, епіляція воском чи шугаринг, лазерна епіляція є більш ефективним процесом, оскільки може націлена на кілька волосяних фолікулів одночасно. Це означає, що процес можна завершити набагато швидше, заощадивши клієнтові час.

Тривалість кожного сеансу може змінюватися залежно від розміру ділянки, що обробляється. Однак більшість процедур займає від кількох хвилин до години, залежно від розміру ділянки та кількості волосся, яке необхідно видалити.

  

Лазерна епіляція  неінвазивна процедура, яка вимагає мінімальної підготовки. Клієнту не потрібно відрощувати волосся перед процедурою або спеціально готувати шкіру. Він має просто прийти на прийом, а ви як фахівець подбаєте про все решту.

Непроблематичність процедури також означає, що клієнт може легко вписати її у свій насичений графік. Ба навіть запланувати її на час обідньої перерви та повернутися до роботи відразу після процедури. 

2. Усі типи шкіри

Лазерна епіляція — універсальний метод, що підходить для більшості типів шкіри та кольорів волосся. На відміну від інших методів видалення волосся, які можуть викликати подразнення або пошкодження шкіри, вона дбайливо ставиться до шкіри та ефективно діє на широкий діапазон типів шкіри та волосся. Лазерна епіляція ефективна на різних ділянках, включаючи обличчя, ноги, пахви, зону бікіні та спину. Крім того, клієнти часто мають запит на процедуру видалення старого або невдалого тату, татуажу та пігментації. У цьому їм чудово підійдуть лазери asclepion. Це найпотужніші пікосекундні лазери у світі, за допомогою них також можна проводити антивікові процедури. Сучасна технологія має багато функцій, надійна і проста у використанні. А результати і відгуки говорять краще за будь-які слова. PicoStar використовує німецькі інновації, допомагає також у терапії акне та лікуванні рубців. Маючи в арсеналі такий інструмент, будьте готові до схвальних відгуків від ваших клієнтів. 

3. Немає побічних ефектів

Це неінвазивна процедура, яка зазвичай має мінімальні побічні ефекти. Хоча деякі люди можуть відчувати тимчасове почервоніння або легке подразнення одразу після процедури, вони зазвичай зникають протягом кількох годин. 

Важливо зазначити, що індивідуальна реакція на лазерну епіляцію може відрізнятися. Консультація з кваліфікованим фахівцем та обговорення будь-яких конкретних проблем або захворювань може допомогти забезпечити безпечне та ефективне видалення з мінімальними побічними ефектами.

4. Відсутність врослого волосся

Однією з найбільш неприємних речей у традиційних методах видалення волосся є поява врослого волосся, яке може бути болючим, непривабливим і його важко видалити. На щастя, лазерна епіляція допомагає зменшити появу врослого волосся. Це пояснюється тим, що вона націлена на сам волосяний фолікул, а не просто на видалення волосся з поверхні шкіри. Процедура найбільш ефективна на ділянках, де часто зустрічається вросле волосся, наприклад, зона бікіні, ноги та обличчя. 

5. Тривалий результат

Лазерна епіляція забезпечує тривале зменшення волосся в порівнянні з іншими методами видалення волосся. Дослідження показали, що процедура може зменшити волосся на 90 % після 6-8 сеансів. А результати можуть зберігатися до кількох років, залежно від типу волосся, типу шкіри та обробленої ділянки. 






 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com