Перелом несприятливого розвитку подій

Сонячні бурі безперервно перемелюють усе, що належить старому тривимірному світу. За лаштунками Темні егрегори ведуть війну на повне знищення та повне підпорядкування людства. Несприятливий розвиток подій був викликаний неготовністю колективної Свідомості людства до раптових та несподіваних змін. Більшість населення людства у найвідповідальніший момент опинилася під впливом Темних сил.

Люди не хотіли або не могли бачити підступу у всьому, що відбувається. Опинившись у вирі новин і думок, багато хто стає їх бранцями. Щоб вибратися з цієї інформаційної ями, необхідно створювати свою незалежну думку, спрямовану на Свідомість майбутнього, тієї реальності, яку ми хочемо бачити, а не наслідувати запрограмований перебіг подій.

Тих, хто маніпулює населенням Землі, ми можемо нейтралізувати деструктивну громадську думку, змінити спрямування вектору подій, надавши йому життєствердне русло, спрямувавши на найбільш сприятливий шлях для вищого блага. Для цього треба частіше уявляти, що люди, об'єднавши свої зусилля, проганяють нелюдів (клонів Темних сил) із Землі, і будують нове суспільство, засноване на Вищих Космічних законах.

Енергія громадської думки сильно впливає на загальну вібраційну складову колективної Свідомості планети Земля. Особливо це стало помітно зараз, коли загострилося жорстоке протистояння Світлих і Темних сил на фізичному плані (що зокрема проявилося в агресії путінської РФ проти України – ВЗ).

Зміна парадигми відбувається у три етапи. По-перше, у людини виникає сумнів у достовірності інформації, отриманої з офіційних джерел (прикладом є інформація корумпованої та продажної української влади про перебіг військових дій на території України та перебіг реформ – ВЗ). На другому етапі починається пошук істини через альтернативні (зазвичай, опозиційні – ВЗ) джерела. На третьому етапі – формування незалежної думки подій, що відбуваються на Землі та у своїй країні.

У результаті людина приєднується до однодумців, які формують громадську думку, радикально відмінну від загальноприйнятої, офіційної. Вона несе зовсім інші вібрації, властиві енергії свободи та пошуку істини. Ці енергії, вливаючись у колективну Свідомість, врівноважують її, оскільки кожна пробуджена людина варта сотень і навіть тисяч не пробуджених.

Такою є потужність високовібраційних енергій Джерела, і саме тому кожна пробуджена людина така цінна. На Землі вже з'явилася величезна армія воїнів Світла. Кожен воїн Світла перетворює енергію та Свідомість оточуючих його людей однією своєю присутністю. Під їх впливом колективна Свідомість почала підвищувати свої вібрації, витісняючи низьковібраційні енергії тривимірного світу.

Завдяки сонячним бурям та енергетичному струсу планети, трансформація зачіпає всіх, і зупинити цей процес вже неможливо.

www.youtube.com

Канал Эра Водолея 

Фрілансер Валерій Зміївський

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Сучасні українські фільми: добірка 2023 року
Український кінематограф попри всі труднощі продовжує розвиватися. Розважає, смішить і змушує задуматися. Про такі картини сьогодні піде мова. Зібрали для вас 5 фільмів 2023 року, котрі радимо до перегляду.
Читати більше
Жіночі джинси для будь-якого типу фігури: як обрати ідеальний крій
Для більшості жінок джинси — це базовий елемент гардероба, з яким за умови вибору правильного крою, можна створити десятки образів. Однак некоректний вибір розміру, посадки чи фасону здатний спотворити навіть ідеальну фігуру.
Читати більше