Пантеон рабства

17 квітня 2018
Roman Bonchuk

Довго осмислюється діалектика процесів історії. Все ж таки світ поліфункціонально складний і бажання людей його тотального спрощення є неправильним. Єдиним прогресом і доказом прогресу людства є його помилки - коли вони припинять помилятись, припиниться усе.

Є все ж таки можливість окремих відокремитись від загальних абстракцій. Метаабстрагуватись варто вже. Хоча чудом є саме момент, коли абстракція співпадає із соцпотрібністю. Коли, зрештою, світ отримує щось бодай принципово необхідне, а не штучно модифіковане.

Мержеве рабство в тренді, найближча перспектива - це будівництво Коворкінг Пантеону для Легального виокремлення мережевих рабів й приситнення Господаря локального Сервера. Господар є фріком однозначно й він хитрує... хитрість є вже зрозумілою, лишень сама вербальна площина безсила..

Знову в історії усе повторюється: писменники банально вичерпуються, помилки циклічно й математично дублюються... чому так? Тому що циклічність є частиною канону-мімезису й плоскісна психіка так сприймає і не інакше. Якщо мільярдам дали телефони й показали фотографуватись десь біля пам'яток чи конкретних атракційних об'єктів - люди це робитимуть... навіть не усвідомлюючи, що це ще одна з форм релігійного monento mori... уся циклічна ідеологія підсилює нашу смертність. Нічого не гарантує нашого вічного життя та безсмертя, бо сам телефон чітко Сигналізує час й обмежує вашу волю - ви є мережевий раб, ви є раб простору інтернетного рабства, де ви безвольні, бо є закони плем'я в Пантеонах коворкінгу.

Можливо, я не перший, хто це відчуває, але про це варто написати трактат. Бо опісля Джойса не було ще нового циклу модерну чи магії реалізму, можливо й було, але ми не помітили. І найвищим ступенем культури та її циклу буде фалос, чи член, чи вагіна і кожен співатиме оргії та дефірамби нескінченого циклу безвихідного дискурсу. Спільноти окремих коворкінг фріків будуть носити знаки виокремлення та лого мертвих символік з метою подрібнення плем'я в моментах розширення реалій паразитування та дислокацій.

Будуть війни й захоплення пантеону ворожим іншородним, де біля витоків буде ще один господар-фрік, якого ліпили з глини жерці, як нового фараона.... а рабство завершується війнами, а ті, котрі були рабами, стануть лідерами, а це буде одвічно в Пантеонах Рабського Домінування. А профанація стане трендовою, бо кому потрібна магія таємного?! Це ж потрібно загартовуватись, це ж потрібно щоденно чистити облаштунки від ворожої крові, а світ сказав, що Банальність вже в моді - взяв каву в руки і пішов невідомо куди й невідомо як завершив. Хоча є припущення, що буде повернення, але, можливо, і не буде, бо коли розганяєшся до максимуму - шансів вижити нуль...

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хочете почувати себе щасливішим? Висловлюйте вдячність за маленькі радості кожного дня
Згідно з результатами досліджень, проведеними Гарвардською Медичною Школою, люди, які частіше висловлюють вдячність за позитивні події в житті, почувають себе щасливішими.
Читати більше
Продуктивність може бути небезпечною (краще нічого не робити, ніж робити будь-що)
Журналіст видання The Outline Вінсент Бівінс так втомився від нескінченного обговорення продуктивності в інтернеті, що вирішив дослідити природу цього феномена.
Читати більше
"Завтра", "потім", "пізніше" як стиль життя
Всім нам знайоме відчуття, коли замість того, щоб зайнятись вкрай необхідною справою, ми шукаємо різні способи, щоб її уникнути. Хоча б, на деякий час. "Пізніше, потім, а краще, вже завтра зроблю" ― десь вже чули? Отже, ви обрали правильну сторінку.
Читати більше