Пантеон рабства

17 квітня 2018
Roman Bonchuk

Довго осмислюється діалектика процесів історії. Все ж таки світ поліфункціонально складний і бажання людей його тотального спрощення є неправильним. Єдиним прогресом і доказом прогресу людства є його помилки - коли вони припинять помилятись, припиниться усе.

Є все ж таки можливість окремих відокремитись від загальних абстракцій. Метаабстрагуватись варто вже. Хоча чудом є саме момент, коли абстракція співпадає із соцпотрібністю. Коли, зрештою, світ отримує щось бодай принципово необхідне, а не штучно модифіковане.

Мержеве рабство в тренді, найближча перспектива - це будівництво Коворкінг Пантеону для Легального виокремлення мережевих рабів й приситнення Господаря локального Сервера. Господар є фріком однозначно й він хитрує... хитрість є вже зрозумілою, лишень сама вербальна площина безсила..

Знову в історії усе повторюється: писменники банально вичерпуються, помилки циклічно й математично дублюються... чому так? Тому що циклічність є частиною канону-мімезису й плоскісна психіка так сприймає і не інакше. Якщо мільярдам дали телефони й показали фотографуватись десь біля пам'яток чи конкретних атракційних об'єктів - люди це робитимуть... навіть не усвідомлюючи, що це ще одна з форм релігійного monento mori... уся циклічна ідеологія підсилює нашу смертність. Нічого не гарантує нашого вічного життя та безсмертя, бо сам телефон чітко Сигналізує час й обмежує вашу волю - ви є мережевий раб, ви є раб простору інтернетного рабства, де ви безвольні, бо є закони плем'я в Пантеонах коворкінгу.

Можливо, я не перший, хто це відчуває, але про це варто написати трактат. Бо опісля Джойса не було ще нового циклу модерну чи магії реалізму, можливо й було, але ми не помітили. І найвищим ступенем культури та її циклу буде фалос, чи член, чи вагіна і кожен співатиме оргії та дефірамби нескінченого циклу безвихідного дискурсу. Спільноти окремих коворкінг фріків будуть носити знаки виокремлення та лого мертвих символік з метою подрібнення плем'я в моментах розширення реалій паразитування та дислокацій.

Будуть війни й захоплення пантеону ворожим іншородним, де біля витоків буде ще один господар-фрік, якого ліпили з глини жерці, як нового фараона.... а рабство завершується війнами, а ті, котрі були рабами, стануть лідерами, а це буде одвічно в Пантеонах Рабського Домінування. А профанація стане трендовою, бо кому потрібна магія таємного?! Це ж потрібно загартовуватись, це ж потрібно щоденно чистити облаштунки від ворожої крові, а світ сказав, що Банальність вже в моді - взяв каву в руки і пішов невідомо куди й невідомо як завершив. Хоча є припущення, що буде повернення, але, можливо, і не буде, бо коли розганяєшся до максимуму - шансів вижити нуль...

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Чудернацькі професії Стародавнього Риму
Люди бувають вельми чудернацькими. Іноді взагалі не вкладається в голові те, що у світі існує стільки різних культур. З одного боку, агов, це ж нормально, так і має бути! А з іншого — дивина. Рим завжди захоплював своєю багатою історією, митцями й краєвидами. Та чи знали ви, якими нетиповими професіями послуговувалися мешканці Стародавнього Риму?
Читати більше
Олена Теліга: поетка, патріотка, модель
Ця жінка була унікальною: українкою по духу і за походженням, хоча і народилася в Російській імперії та спілкувалася довгий час російською. Вона знала, що таке багатство і не зламалася у бідності. Вона була однією з багатьох і єдиною у своєму роді.
Читати більше
15 місць на Землі, які виглядають, як пейзажі з інших планет
Наша планета – справжнє джерело сюрпризів. Ми думаємо, що знаємо про неї все, але часом нам зустрічаються такі місця, потрапляючи в які, складно повірити, що це та сама планета. Запрошуємо вас у подорож до різних куточків Землі, де все виглядає настільки незвично, що здається, ніби ми покинули межі нашого космічного дому.
Читати більше