пантеон рабства

23 березня 2019
Roman Bonchuk

Довго осмислюється діалектика процесів історії. Все ж таки світ поліфункціонально складний і бажання людей його тотального спрощення є неправильним. Єдиним прогресом й доказом прогресу людства є його помилки - коли вони припинять помилятись : припинеться усе.
Є все ж таки можливість окремих відокремитись від загальних абстракцій. Метаабстрагуватись варто вже. Хоча чудом є саме момент, коли абстракція співпадає із соцпотрібністю. Коли зрештою світ отримує щось бодай принципово необхідне, а не штучно модифіковане.
Мержеве рабство в тренді - найближча перспектива це будівництво Коворкінг Пантеону для Легального виокремлення мережевих рабів й приситнення Господаря локального Сервера. Господар є фріком однозначно й він хитрує ..хитрість є вже зрозумілою , лишень сама вербальна площина безсила..
Знову в історії усе повторюється : писменники банально вичерпуються, помилки циклічно й математично дублюються... чому так? Тому що циклічність є частиною канону-мімезису й плоскісна психіка так сприймає і не інакше. Якщо мільярдам дали телефони й показали фотографуватись десь біля пам''яток чи конкретних атракційних об'єктів - люди це робитимуть...навіть не усвідомлюючи , що це ще одна з форм релігійного monento mori...уся циклічна ідеологія підсилює нашу смертність. Нічого не гарантує наше вічне життя та безсмертя, бо сам телефон чітко Сигналізує час й обмежує вашу волю - ви є мережевий раб, ви є раб простору інтернетного рабства, де ви безвольні , бо є закони плем'я в Пантеонах коворкінгу. Можливо я не перший, хто це відчуває, але про це варто написати трактат. Бо опісля Джойса не було ще нового циклу модерну чи магії реалізму, можливо й було, але ми не помітили. І найвищим ступенем культури та її циклу - буде фалос чи член чи вагіна і кожен співатиме оргії й дефірамби нескінченого циклу безвихідного дискурсу. Спільноти окремих коворкінг фріків будуть носити знаки виокремлення та лого мертвих символік з метою подрібнення плем'я в моментах розширення реалів паразитування та дислокацій. Будуть війни й захоплення пантеону ворожим іншородним, де в витоках буде ще один господар-фрік, якого ліпили з глини жерці, як нового фараона.... а рабство завершується війнами, а ті, котрі були рабами , стануть лідерами, а це буде одвічно в Пантеонах Рабського Домінування. А профанація стане трендовою , бо кому потрібна магія таємного, це ж потрібно загартовуватись, це ж потрібно щоденно чистити облаштунки від ворожої крові, а світ сказав, що Банальність вже в моді - і взяв каву в руки і пішов невідомо куди й невідомо, як завершив. Хоча є припущення, що буде повернення, але можливо і не буде, бо коли розганяєшся до максимуму - шансів вижити ноль. ...

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше