Пам'ятник Леніна в Одесі перетворився на Дарта Вейдера

3 листопада 2015
Редакція
Одеський гіпсовий Ленін, один з небагатьох, що залишились на території України, мав нещодавно бути демонтованим внаслідок рішення Президента Петра Порошенка про "декомунізацію". Однак йому дали другий шанс, перетворивши на пам'ятник Дарту Вейдеру зі славетних "Зоряних воєн". 
 

Автором шедевру є відомий скульптор Олександр Мілов, який нещодавно представив інсталяцію "Любов" на фестивалі Burning Man.
 
Гіпсовий пам'ятник Леніна неабияк занепав впродовж років, тому його довелось зміцнити, покривши секретною речовиною. Атрибути Дарта Вейдера (шолом та інші деталі) виготовлені з титанового сплаву і приклеєні до "вождя пролетаріату" спеціальним клеєм. "Сам Ленін залишився всередині, тому вдячні або не такі вдячні нащадки зможуть ексгумувати його при потребі", розповів Олександр ЗМІ.
 
Шедевр знаходиться на території заводу "Пресмаш" і був створений на прохання підприємств, що там працюють, а також місцевих мешканців, котрі живуть неподалік. Коментуючи цю подію, завідувач складу одного з підприємств сказав: "Все тече, все змінюється, на місце старих героїв приходять нові, і так весь світ крутиться."
 
Цікаво те, що це перший у світі пам'ятник Верховному головнокомандувачу Імперської Армії. Олександр сподівається, що пам'ятник стане туристичною точкою міста, особливо коли на території навколо нього облаштують відпочинкову зону. 

Ще однією особливістю скульптури є те, що вона, а точніше голова Темного Лорда є джерелом безкоштовного "Wi-Fi". Так колишній пам'ятник Леніна став хоч трохи корисним суспільству.  
  (via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Тренди 2021: наймодніші речі
Мода — мінлива штука. Вчора було актуальним одне, сьогодні — друге, а завтра вже винайдуть щось третє. За усіма змінами поспіти важко, та й насправді немає такої необхідності. Головне — виокремити для себе основоположні трендові течії і з них обрати те, що є максимально близьким для вас.
Читати більше