"В гості до українців" або думки про туристичне майбутнє нашої держави

Літо в Києві почалося з весняного свята - Першого Всеукраїнського туристичного фестивалю "В гості до українців". Усі, хто не поїхав на День Києва за місто або за кордон, в останні вихідні травня 2015 року завітали сюди. 

Хто ж до нас прийшов у День народження Києва? Представники з різних куточків країни: Сумської області та Житомирської, Тернопільщини та Чернігівщини, Одеса і область, Київ та Київщина, Кіровоградський і Донецький краї, Рівненщина та Закарпаття, Львівщина, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпропетровськ.
 


Під час фестивалю, завдяки керівнику Майстерні текстильної іграшки "Няшечки" Анні Седлецькій, пройшов благодійний майстер-клас з виготовлення горищних іграшок. Всі кошти, зібрані учасниками майстер-класу, були перераховані на рахунок проекту "Врятуємо дитячі серця".

Справжнім енерджайзером процесу підготовки до фестивалю стала головний редактор порталу "Добрі новини з України" Жанна Кобилінська.

- У чому ж полягає безцінний досвід організатора такої масштабної події, - запитуємо у Жанни.
 
- Ідея та величезне бажання її реалізувати, одержимість нею, - це вже 50% успішності справи. Це, так би мовити, старт. Інші 50% успіху - ефективна робота команди плюс відпрацьовані комунікації та відповідальність за деталі. Чим ретельніша підготовка, тим вище ймовірність успіху.

Організація подібних заходів - це насамперед самовдосконалення, відкриття в собі нових граней, можливостей, відпрацювання вже відомих навичок і придбання нових. Причому, все відбувається оперативно, оскільки є план та терміни і немає часу довго "вбирати" теорію.

Ще один момент - підвищення майстерності комунікації: доводиться мати справу з різними людьми, коли відрізняються мова, культура, менталітет, цінності, якості і т.д. Але при цьому потрібно знайти такі формат і тональність спілкування, щоби всі виграли від реалізації ідеї, а не тільки я.

Ну і третє, - такі заходи ще більше заряджають бажанням, енергією, настроєм приступити до інших проектів. Особливо з урахуванням того, що холодні контакти вже стали теплими, зсередини вивчена кухня і виявлені ті підводні камені, на які наступного разу вже не наступиш.


 
Відомий блогер carabaas і людина Максим Голубєв теж відповів на наші запитання і поділився своєю думкою про туризм в Україні:

- Туризм і Україна. Як ви думаєте, скоро міжнародний турист почне поєднувати поняття "Україна" і "комфортний туризм"? Ось, наприклад, як "Чехія і комфортний туризм", "Польща і комфортний туризм"?

- Якщо відповідати коротко, то - так. Ці поняття вже не звучать дисонансом. Зрозуміло, що ще є достатньо простору для розвитку і вдосконалення туристичної сфери послуг в Україні, але повернувшись минулого тижня зі Львова, можу авторитетно заявити: в цьому місті турист із будь-яким рівнем вимог до комфортного відпочинку зможе повністю задовольнити свої очікування. Але така картина ще поки спостерігається не скрізь. Це скоріше поки виняткове явище. Для початку варто привести в порядок дороги. І все ж будемо оптимістами - в України в міжнародному туризмі велике майбутнє.

На головній сцені фестивалю виступала студентка кафедри джазу та естрадного співу Університету культури і мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів Ірина Павленко. Шанувальники романтики могли ознайомитися з обрядовими, зокрема, весільними традиціями Волині. На дуже "мімімішній" галявинці з промовистою назвою "Романтична Україна" вчили випікати коровай, а також співати разом із фолк-групою "Королівна".
 
Редакція блогу "Запас слів. Враження та подорожі для здоров'я" вирішила запитати у Слави Світової, ідейної натхненниці проекту Каралєвна , яка брала безпосередню участь в організації та проведенні події, чи потрібні країні такі активності? Якщо так, скільки їх повинно бути? Можливо, варто застосовувати принцип зима-весна-літо-осінь?

- Країні такі події потрібні! Зараз люди шукають віддушину! Хочеться відволіктися від проблем насущних, розвіятися і відвідати що-небудь цікаве і пізнавальне одночасно. У цьому плані фестивалі, орієнтовані не тільки на розваги, а й на культурно-мистецьку складову, стають далі все популярнішими!


Український продукт в цілому зараз затребуваний! Люди цікавляться історією, хочуть відкривати для себе рідну країну, подорожуючи нарешті тими містами, про які багато свого часу читали/чули. Дійсно, турфестиваль дає унікальну можливість дізнатися про туристичні цікавинки, нові маршрути і т.д.

Цих заходів може бути багато! Мені здається, що охочих їх відвідати завжди знайдеться достатньо! Але й на плечі організаторів велика відповідальність лягає: як зробити подію більш цікавою, більш пізнавальною, більш унікальною. Якщо є ресурси і хороша команда, то чому б не проводити сезонні фестивалі?


Оригінальний хор "Зерно любові" виконував пісні про прекрасний Київ, могутній Дніпро та рідну Україну. А як інакше? Про що ж співати на фесті з такою назвою?
 


На фото - до виступу готується зразковий художній колектив Театр пісні "Ладоньки", керівник - Садовенко Світлана Миколаївна (Київ).

Читати далі

Якщо вас зацікавила ця тема, вам також варто почитати:
Літо 2015: найбільш очікувані українські фестивалі цього року
8 музеїв Києва, які обов’язково варто відвідати
Just Lviv It: Улюблені місця Львова
Україна для мандрівників

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше