"В гості до українців" або думки про туристичне майбутнє нашої держави

Літо в Києві почалося з весняного свята - Першого Всеукраїнського туристичного фестивалю "В гості до українців". Усі, хто не поїхав на День Києва за місто або за кордон, в останні вихідні травня 2015 року завітали сюди. 

Хто ж до нас прийшов у День народження Києва? Представники з різних куточків країни: Сумської області та Житомирської, Тернопільщини та Чернігівщини, Одеса і область, Київ та Київщина, Кіровоградський і Донецький краї, Рівненщина та Закарпаття, Львівщина, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Полтава, Дніпропетровськ.
 


Під час фестивалю, завдяки керівнику Майстерні текстильної іграшки "Няшечки" Анні Седлецькій, пройшов благодійний майстер-клас з виготовлення горищних іграшок. Всі кошти, зібрані учасниками майстер-класу, були перераховані на рахунок проекту "Врятуємо дитячі серця".

Справжнім енерджайзером процесу підготовки до фестивалю стала головний редактор порталу "Добрі новини з України" Жанна Кобилінська.

- У чому ж полягає безцінний досвід організатора такої масштабної події, - запитуємо у Жанни.
 
- Ідея та величезне бажання її реалізувати, одержимість нею, - це вже 50% успішності справи. Це, так би мовити, старт. Інші 50% успіху - ефективна робота команди плюс відпрацьовані комунікації та відповідальність за деталі. Чим ретельніша підготовка, тим вище ймовірність успіху.

Організація подібних заходів - це насамперед самовдосконалення, відкриття в собі нових граней, можливостей, відпрацювання вже відомих навичок і придбання нових. Причому, все відбувається оперативно, оскільки є план та терміни і немає часу довго "вбирати" теорію.

Ще один момент - підвищення майстерності комунікації: доводиться мати справу з різними людьми, коли відрізняються мова, культура, менталітет, цінності, якості і т.д. Але при цьому потрібно знайти такі формат і тональність спілкування, щоби всі виграли від реалізації ідеї, а не тільки я.

Ну і третє, - такі заходи ще більше заряджають бажанням, енергією, настроєм приступити до інших проектів. Особливо з урахуванням того, що холодні контакти вже стали теплими, зсередини вивчена кухня і виявлені ті підводні камені, на які наступного разу вже не наступиш.


 
Відомий блогер carabaas і людина Максим Голубєв теж відповів на наші запитання і поділився своєю думкою про туризм в Україні:

- Туризм і Україна. Як ви думаєте, скоро міжнародний турист почне поєднувати поняття "Україна" і "комфортний туризм"? Ось, наприклад, як "Чехія і комфортний туризм", "Польща і комфортний туризм"?

- Якщо відповідати коротко, то - так. Ці поняття вже не звучать дисонансом. Зрозуміло, що ще є достатньо простору для розвитку і вдосконалення туристичної сфери послуг в Україні, але повернувшись минулого тижня зі Львова, можу авторитетно заявити: в цьому місті турист із будь-яким рівнем вимог до комфортного відпочинку зможе повністю задовольнити свої очікування. Але така картина ще поки спостерігається не скрізь. Це скоріше поки виняткове явище. Для початку варто привести в порядок дороги. І все ж будемо оптимістами - в України в міжнародному туризмі велике майбутнє.

На головній сцені фестивалю виступала студентка кафедри джазу та естрадного співу Університету культури і мистецтв, лауреат міжнародних конкурсів Ірина Павленко. Шанувальники романтики могли ознайомитися з обрядовими, зокрема, весільними традиціями Волині. На дуже "мімімішній" галявинці з промовистою назвою "Романтична Україна" вчили випікати коровай, а також співати разом із фолк-групою "Королівна".
 
Редакція блогу "Запас слів. Враження та подорожі для здоров'я" вирішила запитати у Слави Світової, ідейної натхненниці проекту Каралєвна , яка брала безпосередню участь в організації та проведенні події, чи потрібні країні такі активності? Якщо так, скільки їх повинно бути? Можливо, варто застосовувати принцип зима-весна-літо-осінь?

- Країні такі події потрібні! Зараз люди шукають віддушину! Хочеться відволіктися від проблем насущних, розвіятися і відвідати що-небудь цікаве і пізнавальне одночасно. У цьому плані фестивалі, орієнтовані не тільки на розваги, а й на культурно-мистецьку складову, стають далі все популярнішими!


Український продукт в цілому зараз затребуваний! Люди цікавляться історією, хочуть відкривати для себе рідну країну, подорожуючи нарешті тими містами, про які багато свого часу читали/чули. Дійсно, турфестиваль дає унікальну можливість дізнатися про туристичні цікавинки, нові маршрути і т.д.

Цих заходів може бути багато! Мені здається, що охочих їх відвідати завжди знайдеться достатньо! Але й на плечі організаторів велика відповідальність лягає: як зробити подію більш цікавою, більш пізнавальною, більш унікальною. Якщо є ресурси і хороша команда, то чому б не проводити сезонні фестивалі?


Оригінальний хор "Зерно любові" виконував пісні про прекрасний Київ, могутній Дніпро та рідну Україну. А як інакше? Про що ж співати на фесті з такою назвою?
 


На фото - до виступу готується зразковий художній колектив Театр пісні "Ладоньки", керівник - Садовенко Світлана Миколаївна (Київ).

Читати далі

Якщо вас зацікавила ця тема, вам також варто почитати:
Літо 2015: найбільш очікувані українські фестивалі цього року
8 музеїв Києва, які обов’язково варто відвідати
Just Lviv It: Улюблені місця Львова
Україна для мандрівників

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Світське життя, секс і гарне тіло: 3 книги, які змінять ваше самосприйняття
Автори цих книжок намагаються завдяки своїм вишуканим, стильним і красивим історіям, втіленим у не менш гарні ті цікаві книжки, додати гармонії і тепла у наше трагічне сьогодення.
Читати більше