Освітня конференція Міжнародного Тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days - Innovation Business Forum

14 серпня 2017
Редакція
Залишилося всього кілька тижнів до насиченої освітньої конференції Innovation Business Forum by KFI, яка пройде з 31 серпня по 3 вересня в рамках Міжнародного Тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.
 
Щорічно Kiev Fashion Institute організовує кілька освітніх конференцій: в лютому пройшов Fashion Business Forum, в травні - Fashion Marketing Forum. Зараз команда Kiev Fashion Institute активно займається підготовкою нового Innovation Business Forum by KFI. Цей форум стане ювілейним - вже 5-тим за рахунком. Розмах нової конференції вражає. На одній сцені виступлять представники топових українських компаній: Good Wine, UkraineInvest, Odgers Berndtson Ukraine, Milavitsa, а також зарубіжні гості з Academy of Art University і багато інших.
 
Анна Римар, координатор проекту Kiev Fashion Institute:
 
"Ми завжди дуже близько спілкуємося з гостями форумів, нашими студентами і спікерами, завдяки чому розуміємо, що їх цікавить і які знання вони хочуть отримати. На конференції приходять люди не тільки зі світу fashion. Тому ми вирішили зробити форум для представників різних галузей. Ми впевнені, що Innovation Business Forum by KFI допоможе початківцям гравцям індустрії в нових продвижениях, а професіонали зможуть знайти нестандартні підходи до ведення та розвитку свого бізнесу в Україні та за її межами".
 
Innovation Business Forum by Kiev Fashion Institute - це освітня платформа нового формату для молодих підприємців з різних галузей і сфер бізнесу, яка надасть учасникам безцінну можливість запозичити досвід у професіоналів ринку, завести більше нових і корисних контактів. Основною метою конференції є організація нетворкінгу для учасників, спікерів і гостей.
 

Цього разу конференція буде розділена на 4 великі тематичні частини:

Business

Куратором стане Яна Ібрагімова, засновниця public administration school CAPS, партнер ISAIA, партнер Billionaire. В якості гостей Яна запросить власників як великих і відомих усій Україні компаній, так і засновників стартапів, що стрімко набирають популярності. Спікери поділяться своїми історіями, а головне - розкажуть про перспективи українського ринку, його зміни і можливості на майбутній рік.

Fashion

Ментор цього дня - Дар'я Шаповалова, засновник Kiev Fashion Institute, медіа ресурсу FW-DAILY, співзасновник міжнародного агентства More Dash, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Дарина вітатиме зарубіжних гостей, які розкажуть як змінюється індустрія моди і рітейлу на західному ринку. В цей день також виступить представник компанії UkraineInvest, яка безпосередньо працює із зарубіжними інвестиційними фондами і компаніями. Основна місія UkraineInvest - це введення зарубіжних інвесторів на український бізнес-ринок. Інформація буде корисна абсолютно всім: підприємцям-початківцям, дизайнерам і власникам малого бізнесу.


 
Дар'я Шаповалова, засновник Kiev Fashion Institute, медіа ресурсу FW-DAILY, співзасновник міжнародного агентства More Dash, креативний директор Mercedes-Benz Kiev Fashion Days:
 
"Наш наступний форум буде ще масштабнішим, ніж попередні. Ми вирішили сконцентруватися на темі бізнесу. Innovation Business Forum by KFI буде складатися з чотирьох частин: business, digital, fashion, marketing. Ми прагнемо до того, щоб дати ще більше якісних бізнес-знань своїй fashion-аудиторії, оскільки бачимо попит на цю інформацію, бачимо професійне зростання наших студентів, а отже, і контент форуму повинен ставати складнішим і різноманітнішим. Виступати зі сцени Innovation Business Forum by KFI як завжди, будуть професіонали українського ринку і закордонні гості. Форум, який ми готуємося провести в рамках Mercedes-Benz Kiev Fashion Days буде найбільшою освітньою подією у сфері fashion-бізнесу та інновацій".
 

Marketing

Цей день буде особливим, адже в його програмі найбільша кількість спікерів і різноманітні формати лекцій. Marketing Day учасники точно проведуть у правильному оточенні. Кураторами дня стануть Валерія Жук і Надія Табанюк - дві дівчини, яким вдалося заснувати успішне маркетингове агентство - Quadrate 28. Лера і Надя запросили на Форум тих гравців ринку, у яких найбільш цікава історія розвитку бізнесу пов'язана саме з маркетинговим підходом.
 
 Надія Табанюк і Валерія Жук, ментори Marketing Day:
"У рамках форуму ми будемо кураторами Marketing Day. 2 вересня ви дізнаєтесь, чому fashion-бізнес може повчитися в інших сфер. Ми запросили дуже цікавих спікерів, відомих маркетологів і власників бізнесу, які на прикладі своїх кейсів будуть показувати, як теоретично це могло б спрацювати в модному бізнесі. Спікери будуть мотивувати гостей ділитися своїми питаннями, щоб відразу після лекції отримати відповідь від професіоналів. Fashion-експерти - це круто, ти завжди до них можеш звернутися. Але справжня цінність - почути думку і поради від експертів з інших галузей".

Digital

Куратор цього дня Ніна Левчук - керівник Google Marketing Solutions в Центральній і Східній Європі. До освітніх заходів Ніна має особливе ставлення, адже вона є ментором навчальних програм для жінок. Ніна запросить людей, які є інсайдерами в цій сфері. У всіх учасників з'явиться можливість побачити Digital в тому ракурсі, який поки доступний далеко не всім.

Для команди організаторів важливим є процес обміну досвідом та комунікація з усім важливими гравцями різних індустрій.

Слава Авраменко, виконавчий директор Kiev Fashion Institute і медіа ресурсу FW-DAILY:
"Покликавши представників з інших сфер бізнесу, ми хотіли створити нетворкінг, якого явно не вистачало раніше. Для того, щоб всі змогли обмінятися досвідом, корисною інсайдерською інформацією і найболючішими проблемами своєї індустрії. Оскільки фешн-індустрія в Україні досить молода, ми впевнені, що спілкування і запозичення досвіду в інших, більш усталених сфер, буде дуже важливим фактором для побудови нової культури бізнесу на українському модному ринку".
 
Загалом весь Форум триватиме 4 дні, впродовж яких пройде більше 25 лекцій на актуальні теми з digital, бізнес, fashion, маркетинг індустрій.

Слідкуйте за оновленнями інформації на офіційному сайті Kiev Fashion Institute: kievfashioninstitute.com і на сайті форуму: kievfashionforum.com

З програмою форуму можна ознайомитися за посиланням: kievfashionforum.com

Місце проведення: КВЦ "Парковий", Паркова дорога, 16А

Офіційний сайт MBKFD: mbfwkiev.com
Facebook: @MercedesBenzFashionWeekKiev
Instagram: @mbfwkiev​
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com