Останні арії: зникаюче плем'я, яке бореться за етнічну чистоту

18 січня 2017
Редакція
Нечисленне плем'я дрокпа відоме у світі як одна з найзакритіших і самобутніх громад, яка не визнає впливу ззовні. Незважаючи на те, що дрокпа залишилося не більше двох тисяч осіб, представники цього народу категорично не бажають асимілюватися з іншими етносами, вони оберігають власні традиції і культуру.
 
Дрокпа на лоні природи
pinterest.com

 
Назва "дрокпа" на місцевому діалекті буквально означає "кочівники". Це давнє індоарійське плем'я живе на кордоні Індії та Пакистану. Членам громади суворо заборонені будь-які контакти з чужоземцями, союзи утворюються тільки всередині спільноти, як правило, це багатодітні сім'ї.
 
Головні убори дрокпа багато прикрашені камінням, сріблом і живими квітами
​hovercraftdoggy.com

  Оригінальні головні убори дрокпа
pinterest.com
У дрокпа специфічна зовнішність, яка відрізняє їх від інших народностей, що населяють регіон: у них виразні риси обличчя (характерний широкий розріз очей і досить великий ніс), і вони високого зросту.
 

 
Народ дрокпа - останні чистокровні арії
pinterest.com
Дрокпа в більшості своїй буддисти, старійшини досі проводять деякі древні анімістичні ритуали. Серед тварин особливо шанують кіз: аборигени вживають в їжу продукти з козячого молока, носять накидки з козячої шкури, здійснюють жертвопринесення.
 
Народ дрокпа - останні чистокровні арії
pinterest.com
Відмінною рисою дрокпа є прихильність до пишних одеж та головних уборів. Останні виготовляються зі шкіри, багато декоруються напівдорогоцінним камінням, срібними пластинами і живими квітами. По тому, як прикрашений головний убір, можна судити про добробут людини, її статус в громаді. Розкішні "капелюхи" носять як чоловіки, так і жінки.
 
Народ дрокпа - останні чистокровні арії
pinterest.com Жінки народності дрокпа
absolutelyawesomethings.com
 
Унікальні знімки нечисленного племені зроблені дослідником-мандрівником Джиммі Нельсоном в рамках проекту "Перш ніж вони зникнуть"
 
(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який матрац обрати при болю в спині
Турбота про власне здоров’я завжди має бути в пріоритеті, особливо, якщо справа стосується стану спини. Для відновлення сил та здорового стану хребта й м’язів дуже важливо правильно відпочивати, користуючись усіма перевагами сучасних якісних матраців.
Читати більше
З чого почати навчання гри на гітарі
Вивчення нового музичного інструменту розширює кругозір та допомагає відкрити в собі нові таланти. Бажання освоїти гітару на початковому рівні легко реалізувати навіть при самостійній роботі, без звернення до викладачів. Розглянемо первинні етапи, що передують впевненому відтворенню кількох улюблених мелодій.
Читати більше