Особливості ведення акаунту TikTok в б'юті-індустрії

30 липня 2021
Редакція

Б'юті-індустрія  це одна з найприбутковіших індустрій світу, кожен, хто хоче розпочати бізнес у цій сфері, має розуміти, що конкуренція там одна з найвищих. На щастя, не так давно набрала популярність нова платформа розважальних відео Tiktok. Вона впливає на наше повсякденне життя все більше. Не в останню чергу це відбувається шляхом великої кількості охоплень, які набирають відео навіть початківців-тіктокерів. Можна сказати, наразі Тік Ток дає "найдешевших" підписників, якщо порівнювати з іншими соціальними мережами, тому не дивно, що вона так швидко стала популярною.

І так, щоб успішно конкурувати на ринку краси, важливо відстежувати тренди та постійно тестувати нові інструменти просування. Як вам уже відомо, основний формат для Тіктоку це вертикальні короткі відео. Варто відзначити, що в соцмережу вже зайшло безліч б'юті-майстрів. Придивіться, що вони показують, і це буде перший крок до розуміння, що цікаво, а що ні. Як правило, найцікавіше в тематиці  це процес або результат роботи майстра, якщо це подано в оболонці цікавого смартвідео, це ще краще. Алгоритми Тіктоку побудовані так, що якщо реакція на ваше відео на перших 20-100 переглядах буде слабкою, воно не потрапить в широкі рекомендації.

Що впливає на потрапляння в рекомендації: глибина перегляду відео, репости, лайки, підписки, час, коли публікується відео, а також зацікавленість публіки вашим каналом в цілому.

Інформація по темах Тікток, яку нам надала компанія DaIT:

1. Перше, що ми рекомендуємо знімати, це челенджі. Формат допоможе вам забезпечити сплеск активності та потрапити на хвилю хайпу, що практично гарантовано закине вас у рекомендації. Стандартне відео повинно тривати до 1 хвилини, рекомендована довжина до 15 сек.

2. Особливо добре набирають відео з результатом роботи, тобто до і після.

3. Так само відео, де є гарна деталізація, slow-mo та інші ефекти. Наприклад, ви можете зняти відео, як блискітки падають на стіл, у сповільненому темпі та розлітаються навколо.

4. Формат гумору також не варто ігнорувати, майстер із хорошим почуттям гумору позитивно вплине на ваш профіль і бренд в цілому.

5. Ще хороший варіант знімати приколи в салонному кріслі, часто можна зняти курйозні моменти та цікаві випадки. Замість того щоб соромитися таких відео, краще перетворити їх в інструмент розкрутки профілю.

6. Якщо відчайдушна поведінка не у вашому стилі, можете позиціювати себе як серйозний експерт. Корисні поради по догляду від досвідченого експерта несуть велику цінність аудиторії.

Усі перераховані вище топіки працюватимуть в рази краще, якщо ви будете застосовувати трендову музику або спецефекти: це допоможе посилити емоції від перегляду.

ВАЖЛИВО! Музику, мелодії рекомендуємо брати з вбудованої бібліотеки в Тік Ток, так ви уникнете ймовірного бану за порушення авторських прав.

Тікток — майданчик, на якому ви зможете втілити свої найсміливіші задуми. Користуйтеся цим, проводьте аналіз трендів, аналіз конкурентів, й успіх вашого каналу гарантований.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

На що звернути увагу при виборі повербанку
Повербанки у світі техніки відразу зайняли своє місце, зробивши життя людей комфортнішим. Після блекаутів в Україні повербанки стали надважливими для облаштування хоч якогось комфорту вдома. Розберемо сьогодні, на що звернути увагу при купівлі пристроїв для підзарядки.
Читати більше
МАРКІЯН ШАШКЕВИЧ – «БУДИТЕЛЬ ГАЛИЦЬКОЇ РУСИ», СПРАВЖНІЙ ПРОСВІТНИК УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ
Він прожив неповних 32 роки, однак його вклад у формування українського національного духу та національне пробудження Галичини неоціненний...
Читати більше
Яку дошку для малювання вибрати
Діти люблять творити, а особливо малювати. Тому альбоми, фарби, пензлики, крейди, олівці та багато іншого – те, що супроводжує їх майже все дитинство. Один зі зручних пристроїв для дитячої творчості – це дошка для малювання. Складність у тому, що їх існує кілька видів і важливо правильно вибрати потрібну модель.
Читати більше