Осіння депресія

5 жовтня 2015
Тanya Balyta
Осіння депресія – витвір нашої уяви чи вона насправді існує?

Не знаю, чому так стається, але з настанням осені у більшості людей починається депресія. Чи то просто похмура погода, чи дощі так впливають на людей, чи, можливо, на це є якісь інші причини? Напевне, не кожен може пояснити, чому в нього почалася депресія. Вона приходить нізвідки. Інколи ти навіть не усвідомлюєш цього. Повернувшись додому з роботи чи з навчання, ти раптом розумієш, що щось не так з твоїм настроєм, тобі нічого не хочеться. Ти не можеш ні про що думати, в тебе дивні відчуття. Ти ходиш домівкою наче привид, сам не розумієш, чого тобі треба, чого тобі хочеться. В голові стільки думок, але ти не можеш їх зібрати до купи.

Ти звертаєшся за допомого до друзів, кожен щось радить, але нічого не допомагає. Як боротися з цими почуттями? Як позбутися тієї депресії? Хто може відповісти на ці запитання? А з іншого боку, вона дійсно існує чи просто в нашому житті настає такий момент, коли найпростіше сказати "Відчепіться всі від мене, ви не бачите, що в мене депресія". Можливо, у всіх нас настає період морального виснаження, інколи від постійної роботи або, навпаки, від нудьги. А депресія це ніби занавіска, якою можна закритися. Ми ходимо самі не свої, а коли нам це набридає, скидаємо цю маску і ось депресія пройшла, ми знову щасливі, на обличчі посмішка. Ми задоволені і всі навколо також.

Але давайте задумаємося, чи варто нам витрачати той день чи, можливо, навіть тиждень нашого життя на постійне скиглення, що життя до нас несправедливе, що всім навколо щастить, а мені як завжди ні. Життя не є настільки довгим, щоби витрачати ті дні, які ми можемо провести з друзями, з коханою людиною, на якусь непотрібну нам депресію.

А що ж робити, коли так стається, скажете ви? Я вам дам таку простеньку пораду, яку завжди даю своїм друзям чи знайомим, не беріть собі того до голови, краще подумайте, що краще: депресія чи хороший настрій? Ну звичайно, що кожен з нас вибере друге. Ну от і ваша відповідь, щоби прогнати від себе депресію, підіть повеселіться. Або, знаєте, є ще один варіант: підіть в таке місце, де немає людей і випустіть всі свої почуття на волю, все, що у вас є негативного, не тримайте в собі, просто прокричіть з такою силою, наскільки вам зараз погано, і побачите результат.
 
Buzzy
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Обираємо готель для відпочинку в Єгипті: на що звернути увагу
Обираючи тур, потрібно знати деякі нюанси: тільки в цьому разі відпочинок повністю відповідатиме вашим очікуванням. Який сервіс пропонують туристам на курортах Червоного моря та на що звернути увагу, бронюючи готель, ми вам зараз розкажемо.
Читати більше
11 трендових відтінків для вашого гардеробу (весна–літо 2021)
Сьогодні мова піде про кольорові тренди весна/літо 2021. Це перший сезон, коли колекції розроблялися ізольовано, і відповіддю на умови карантину стала суміш ескапізму, комфорту і повернення до природи.
Читати більше