Оригінальне відео про історію світового живопису

19 жовтня 2018
Редакція
Чи можна показати історію живопису за півтори хвилини? Мабуть, ні, говорили раніше. А ось режисер з Китаю Цао Шу вирішив зруйнувати цей міф. Медіахудожник зі своїми друзями та знайомими взявся за створення відеоролика, в якому продемонстрував розвиток мистецтва всіх націй (синхронія і діахронія, як то кажуть).
 
ukraineartnews.com
 
Ми не будемо "спойлити" відеороботу Цао (зауважимо, що трейлери до фільмів мають більший хронометраж, ніж цей ролик). Не буде перебільшенням також сказати, що глядач побачить всі стилі, жанри і течії в мистецтві: від наскельного живопису до поп- і комікс-арту; всі напрямки модернізму (і для любителів Пауля Клее, і для шанувальників Марка Шагала); шедеври японських і китайських майстрів.
 

 
Між іншим, мультиплікаційний ролик сам є незвичайним прикладом сучасної творчості. Таким чином, мистецтво "перетікає" в мистецтво, тільки тепер одягається в нову форму.
 
А ми ж можемо лише процитувати опис до роботи Цао Шу, що найкраще відображає суть даного кліпу: "Захоплюючий монтаж, в якому століття художніх тенденцій вміщуються в одну хвилину фільму. Починаючи з древнього Єгипту і продовжуючись у наші дні, кожен образ в цій анімації - швидкоплинне візуальне уявлення про минуле".
 
ukraineartnews.com
 
Щоправда, залишається один примітний факт: відео було опубліковане ще в березні 2015, а глядач удостоїв його своїм переглядами лише через три роки. Можливо, це говорить про те, що нам слід частіше звертати увагу на щось вартісне і не менш цікаве, ніж відео з котиками або кліпи п'ятихвилинних зірок Інтернету?

Джерело: ukraineartnews.com.
Обкладинка - pinterest.com .
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жінка в контексті Другої світової війни
Генріх Гейне колись сказав: «Жінки творять історію, хоча історія запам'ятовує лише імена чоловіків». А якщо жінка має за плечима зброю та відвагу, то чим вона слабша за чоловіка? На жаль, війна нікого не ділить за гендером, перед лицем смерті ми всі однакові.
Читати більше