Оригінальне відео про історію світового живопису

14 лютого 2018
Редакція
Чи можна показати історію живопису за півтори хвилини? Мабуть, ні, говорили раніше. А ось режисер з Китаю Цао Шу вирішив зруйнувати цей міф. Медіахудожник зі своїми друзями та знайомими взявся за створення відеоролика, в якому продемонстрував розвиток мистецтва всіх націй (синхронія і діахронія, як то кажуть).
 
ukraineartnews.com
 
Ми не будемо "спойлити" відеороботу Цао (зауважимо, що трейлери до фільмів мають більший хронометраж, ніж цей ролик). Не буде перебільшенням також сказати, що глядач побачить всі стилі, жанри і течії в мистецтві: від наскельного живопису до поп- і комікс-арту; всі напрямки модернізму (і для любителів Пауля Клее, і для шанувальників Марка Шагала); шедеври японських і китайських майстрів.
 

 
Між іншим, мультиплікаційний ролик сам є незвичайним прикладом сучасної творчості. Таким чином, мистецтво "перетікає" в мистецтво, тільки тепер одягається в нову форму.
 
А ми ж можемо лише процитувати опис до роботи Цао Шу, що найкраще відображає суть даного кліпу: "Захоплюючий монтаж, в якому століття художніх тенденцій вміщуються в одну хвилину фільму. Починаючи з древнього Єгипту і продовжуючись у наші дні, кожен образ в цій анімації - швидкоплинне візуальне уявлення про минуле".
 
ukraineartnews.com
 
Щоправда, залишається один примітний факт: відео було опубліковане ще в березні 2015, а глядач удостоїв його своїм переглядами лише через три роки. Можливо, це говорить про те, що нам слід частіше звертати увагу на щось вартісне і не менш цікаве, ніж відео з котиками або кліпи п'ятихвилинних зірок Інтернету?

Джерело: ukraineartnews.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше